Grup Genç, Başakşehirlilerle buluştu

Son Güncelleme: 2 Nisan 2016 - 2:45 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

90’lı yıllardan beri müzik dünyamızda duruşlarıyla dikkat çeken Grup Genç Başakşehirlilerle buluştu.

Grup Genç, Başakşehirlilerle buluştu

Başakşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen program Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Başakşehirlilerin salonun tamamını doldurdu gecede Grup Genç, İslam Coğrafyası’nın zulme, haksızlığa direnen ezgilerini seslendirdi.

‘Şehitlerimizin yolları yolumuz olsun’

Başakşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek sözlerine başlayan grubun solisti İzzet Okumuş, yaptığı selamlama konuşmasında, “Ümmet Coğrafyası’nın her bir köşesi bugün mücadele veriyor. Hepimiz bu ağır yükü taşımak zorundayız. Rabbim bu ağır yükü taşırken yardımcımız olsun. Zor günlerden geçiyoruz. Vatan toprağına düşen şehitlerimize rabbim rahmetiyle muamele etsin. Şehitlerimizin yolları yolumuz olsun” dedi.

Grup Genç gecede, ilk albümleri olan Şehadet Vakti’nden başlayarak, son albümleri Sözü Var’da yer alan ve bugün artık bir marşa dönüşmüş; Şehitler Ölmez, Ayrılık Türküsü, Yolum Yolum, Güneşi Tutamadım, Özgürlük Türküsü, Mescid-i Aksa gibi ezgilerini seslendirdi.

Programda, grubun kurcularından Abdullah Taşkıran’da Grup Genç ile birlikte sahne alarak ‘Kara Zulüm’ parçasını seslendirdi.


Grup Genç, Başakşehirlilerle buluştu ile Benzer Yazılar:

2 Nisan 2016 Saat : 2:45

Grup Genç, Başakşehirlilerle buluştu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir