Gürkan Uygun: Kızıma dizilerimi izletmem

Son Güncelleme: 17 Mart 2014 - 10:29 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde ‘Memati’ olarak akıllara kazınan ünlü oyuncu Gürkan Uygun, arap kanalına samimi açıklamalarda bulundu.Gürkan Uygun: Kızıma dizilerimi izletmem
Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinde ‘Memati’ karakteri ile tanınan Gürkan Uygun, dizilerin yayına girmesinden önce hangi yaş grubuna uygun olduğuna dair işaretler bulunduğunu, buna rağmen ‘Şiddete özendiriyor’ eleştirileri ile karşılaştıklarını söyledi.

Dizilerdeki şiddet sahnelerini kızına ‘Yaşı küçük’ olduğu için izletmediğini anlatan Uygun, bir soru üzerine ileride komedi dizisinde rol almak istediğini ancak, şimdilik ‘Karizmatik davranmaya’ çalıştığını söyledi. Uydu aracılığı ile Ortadoğu ve ABD’ye yönelik Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan MBC4’te Liana Dahdouh’un İstanbul ‘da hazırlayıp sunduğu ‘Turki Extra’ programında Türkiye ve birçok ülkede ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisinde 10 yıl ‘Memati’ karakterini canlandıran Gürkan Uygun ile röportaj yapıldı.

Son dönemde birkaç bölüm için Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mimar Sinan karakterini son olarak halen ‘Kaçak’ dizisinde ‘Serhat Hakeri’ karakterini canlandıran Uygun, ekrandan şiddeti teşvik ettikleri gerekçesiyle ceza aldıklarını söyledi. Gürkan Uygun, bazı sahnelerde aşırı sert karakterlerin tutumunu beğenmeyebildiğini ancak, senaryoya uymak zorunda olduklarını anlattı. Uygun ekrandaki şiddet sahnelerine ilişkin şöyle dedi:

 


Gürkan Uygun: Kızıma dizilerimi izletmem ile Benzer Yazılar:

17 Mart 2014 Saat : 10:29

Gürkan Uygun: Kızıma dizilerimi izletmem Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir