Güven ve Huzur’un Adresi, BAŞAKŞEHİR

Son Güncelleme: 22 Kasım 2015 - 2:13 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün, Polis ve Halk ilişkilerini geliştirmek üzere başta ilçe’nin güvenlik ve asayiş yönünden kamu kurumlarının hizmetlerine ilişkin problemleri birlikte ve yerinde çözüme kavuşturabilmek amacıyla yılda iki kez gerçekleştirdiği “Huzur Toplantısı” İOSB Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Güven ve Huzur'un Adresi, BAŞAKŞEHİR

Huzur Toplantısı’na Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları Murat Şahin ve Nurettin Ertemel, İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici, İOSB Başkan Vekili Nihat Tunalı, Başakşehir Müftüsü Remzi Pehlivan, Mahalle Muhtarları, STK Temsilcileri, Site Yönetim Müdürleri, Sürücü Kursları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici; “Güvenliğin ve Huzurun sağlanmasında halkın taleplerini karşılayan Başakşehir Halkının güvende olduğu duygusunu tesis eden ve halkımızın Başakşehir Polisi’ne olan güvenini en üst seviyeye çıkarma bilinci ve duyarlılığıyla çalışmalarımızı her geçen gün artan azim ve kararlılıkla yürütmekteyiz” dedi.

“Korkulan değil güvenilen bir kurum olma amacındayız”

Binici; “Halkı ile bütünleşmemiş hiçbir kurum, halka dayanmayan hiçbir hizmette başarılı olamaz. Bu düşünce ile hareket ederek sizlerle bugün buluştuğumuz bu Huzur Toplantısı da bunun en güzel örneğidir. Başakşehir Polisi olarak kamu düzenini sağlayan, huzur veren, vatandaşına yardım eden, korkulan değil güvenilen bir kurum olma amacındayız” dedi.

“İstanbul’un en güvenli ilçelerinden bir Başakşehir”

İstanbul da suç ortalaması baz alındığında en güvenli ilçeler arasında listenin başındaki ilçelerden birisinin de Başakşehir olduğunu vurgulayan Levent Binici, “Sizden aldığımız güvenle, destekle, suç ve suçlularla yaptığımız kararlı mücadele için ise Başakşehir ilçemiz için İstanbul’un en güvenli ilçeleri arasında yer almasına rağmen elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

“Vatandaşımıza büyük görev düşüyor”

Hizmetleriyle ilçemizi seçkin bir yere taşıyan emniyet teşkilatına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin; “ Başakşehir’de yaşayan vatandaşlarımızın, huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla, İlçe Mülki İdare Amirleri olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Ancak ilçe’nin huzur ve güvenliği açısından vatandaşlarımıza da büyük görevler düşüyor. Kamu Kurumlarımız ve vatandaşlarımızla birlikte koordineli bir çalışma yürütebilirsek daha hızlı sonuç alır ve çözüme ulaşırız” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcıları Murat Şahin ve Nurettin Ertemel ile birlikte katılımcıların yönelttikleri talep ve şikayetleri dinledi.

Site Yönetim Müdürleri, Muhtarlar ve vatandaştan gelen talep ve önerileri tek tek dinleyerek not alan İlçe Emniyet Müdürü ve Belediye Başkan Yardımcıları şikayet ve sorunların sonuca ulaşması için gerekli çalışmayı derhal yapacaklarını belirtti.

Program da İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ve Asayiş Şube Müdürlüğü Komiserleri, Trafik Tescil Büro Amiri de kısa sunumlarla Başakşehir ilçesi hakkında yıl içerisinde gerçekleşen çalışmalar ile ilgili önemli bilgiler verdi.


Güven ve Huzur’un Adresi, BAŞAKŞEHİR ile Benzer Yazılar:

22 Kasım 2015 Saat : 2:13

Güven ve Huzur’un Adresi, BAŞAKŞEHİR Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir