Havaalanı Saldırında Ölen Başakşehirli Defnedildi

Son Güncelleme: 30 Haziran 2016 - 8:22 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen hain terör saldırısında hayatını kaybeden 25 yaşındaki Muhammed Eymen Demirci Başakşehir’de toprağa verildi.

Havaalanı Saldırında Ölen Başakşehirli Defnedildi

Atatürk Havalimanı’nda ki saldırıda hayatını kaybeden 25 yaşındaki Muhammed Eymen Demirci ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları ile son yolculuğuna uğurlandı.

Havalimanında güvenlik ve yer hizmetlerinden sorumlu birçok çalışanın yaralandığı ve yaşamını yitirdiği saldırıda hayatını kaybeden Muhammed Eymen Demirci, Başakşehir Hoca Ahmed Yesevi Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.

Cenaze Töreni’ne Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel’in yanı sıra hayatını kaybeden Muhammed Eymen’in arkadaşları, akrabaları ve çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarından temsilciler ile çok sayıda Başakşehirli katıldı.

M. Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğretmen olan baba Nazım Demirci’nin güçlükle ayakta durduğu gözlendi.

Şehit Demirci’nin cenazesi, Başakşehir İlçe Müftüsü Remzi Pehlivan’ın kıldırdığı cenaze namazının ardından Kayabaşı Mezarlığına defnedildi.


Havaalanı Saldırında Ölen Başakşehirli Defnedildi ile Benzer Yazılar:

30 Haziran 2016 Saat : 8:22

Havaalanı Saldırında Ölen Başakşehirli Defnedildi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir