Hazar Ergüçlü’den ilk açıklama!

Son Güncelleme: 30 Ekim 2017 - 10:04 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, PKK belgeselini sosyal medyada yayımlayarak örgüt propagandası yaptığı gerekçesiyle savcılığın karşısına geçti.  Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, PKK belgeselini sosyal medyada yayımlayarak terör örgütü propagandası yaptığı gerekçesiyle savcılığın karşısına geçti.

Hazar Ergüçlü'den ilk açıklama!

Sosyal medyadan kısa film paylaşarak ”terör örgütü propagandası yaptığı” iddiası olayının ardından ifade vermek üzere savcılığa giden Hazar Ergüçlü, “Filme açıp bakmadım “diyerek kendisini savundu.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Çağlayan Adliyesi’ne gelen oyuncu, “Bana sosyal medyadan çok fazla kısa film geliyor. Ben de paylaşıyorum. Söz konusu film bir takipçimden geldi. Açıp bakmadım. Bir takipçimin uyarısı üzerine de sildim” şeklinde ifadelere yer verdi.

SAVCILIK, TAKİPSİZLİKLE SONUÇLANDIRDI…

Savcılık, Hazar Ergüçlü’nün ifadesini aldı ve PKK örgüt propagandası yaptığı gerekçesiyle hakkında başlatılan soruşturmayı takipsizlikle sonuçlandırdı.

HAZAR ERGÜÇLÜ AÇIKLAMASI!

Ünlü oyuncu, savcılığın takipsizlik kararının ardından bir açıklama gerçekleşirdi:

Sosyal medya hesaplarımı zaman zaman genç ve yetenekli insanları desteklemek amacı ile kullanıyorum. Bundan 2 yıl önce bir takipçimden gelen belgeseli de bu amaçla repost ettim, yaptığım yanlış içeriğine hakim olmadığım bu belgeseli sorgulamadan yayınlamaktı. Sonrasında gelen bir uyarı ile de bu içeriği hemen kaldırdım. İyi niyetle vermek istediğim desteğin bu yönde bir sonuca ulaşmasından büyük üzüntü duyduğumun bilinmesini isterim. Sevgisiz, şefkatsiz hiçbir şeyin içinde varolmadım, olmayacağım. Herhangi bir canlıya zarar veren hiç kimseyi, hiçbir örgütü vs desteklemem söz konusu bile olamaz elbette. Bu, takipsizlik kararıyla savcılık tarafından da onaylanmıştır. Dünyaya sevginin hükmedeceği günlerin umuduyla sadece işimi yapıyorum. Sevgiler.


Hazar Ergüçlü’den ilk açıklama! ile Benzer Yazılar:

30 Ekim 2017 Saat : 10:04

Hazar Ergüçlü’den ilk açıklama! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir