Hırsızlık mı? İhmal mı? Kasıt mı?

Son Güncelleme: 19 Aralık 2017 - 12:09 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toki Kayaşehir 15.Bölge İnci sitesinde 16.12.2017 tarihinde hırsızlık meydana geldi. Bahçe katında meydana gelen hırsızlık olayında yine site yönetimi ve güvenliğin ihmali gözler önünde.

Toki’den Konut Talep Ediyorum

Toki'den İstanbul'da Konut İstiyorum

  • Evet --> 349
  • Hayır --> 5
Gönder
Sonuçlar

Hırsızların genç olmaları ve elini kolunu sallayarak akşam saatlerinde siteye girmeleri dikkat çekici bir durum. Peki her önüne gelen siteye girecekse tel örgü ve güvenik niçin var?

Toki Kayaşehir 15.Bölge site yönetimi, “Güvenliği sağlayamıyoruz tel örgü yaptırmalıyız kamera sistemi kurmalıyız” diyerekten geçtiğimiz yıllarda yaptırmış olduklarının bir işe yaramadığı bir kez daha görüldü. O günlerde bu kamera sistemini yaptırmak için olmazsa olmaz olarak tanıtım yapan Toki Kayaşehir 15.bölge Emlak yönetimi bugün bozuk olan ve kamera görüntüleme kalitesi açısından hiç bir işe yaramayan düzenek için pişkin pişkin “biz yaptırmadık Toki yaptırdı” yalanını söylüyor.

Bize ulaştırdığınız paylaşımlarınız Sizden Gelenler bölümünde yayınlanır.

Resim ve videolardan da görüleceği üzere bu görüntülerden kimlik tespiti yapmak çok zor. Toki Kayaşehir genelinde kurulan kamera sisteminde hep aynı tarz kalitesiz kamera sistemi kurulmuştur. O gün için en kaliteli marka için çıkarılmış fiyat üzerinden para toplayan site yönetimi daha sonra kurduğu sistem ortada.

Hırsızlık mı? İhmal mı? Kasıt mı?
Emlak yönetim site yönetimi mağdur olan Kayaşehirliyi teselli ederken bile yürek yakıyor. “Neymiş şükretmeliymişiz. 1.adadaki hısızlık da adamın tv’si çalınmış bizim telefonumuz çalınmış” biz her zaman şükrediyoruz. şeklinde kayasehiristanbul.net ‘e açıklamalarda bulundu mağdur kayaşehirli.
Ancak site yönetim hırsızlık olaylarını bu kadar sorumsuz bir şekilde karşılaması mağdur olan kayaşehirliyi çileden çıkardı. Emniyete ifade veren mağdur Toki Kayaşehir 15.Bölge Emlak Yönetimini ve güvenlik firması için savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Siz siz olun site yönetimi ve güvenlik var diye rahat uyumayın. Yoksa Allah mufavaza…
video
Toki Kayaşehir 15.Bölge Sakininin maili;
“16.12.2017 tarihinde İnci 1 ve inci 2 de iki soygun olayı yaşanmıştır.Fotoğrafta görünen iki şahıs elini kolunu sallaya sallaya siteye girip keşif yapıp evlere girmişlerdir.Bu olaylarda şu gerçek anlaşıldı ki sitemizdeki kameraların çoğu çalışmamaktadır.Çalışan kameraların çoğu anlık görüntü alıp kayıt yapmamaktadır.Güvenlik âmiriyle yapılan görüşmede bunlardan site yönetiminin sorumlu olduğu ifadesi verilmiştir.Hiç öyle güvenlikli sitede oturuyoruz kameralarımiz var diye güvenmeyin.Emlak yönetimin gevşekliği ve işgüzarlığı ve ayrıca güvenliğin zayıflığı yüzünden hırsızlar birgün sizin de kapınızı çalabilir…15.Bölge site eski müdürü ve şuan 18.bölgede görev yapan Sinan Müdürün zamanında siteye kurulan sistemin durumu içler acısı…İnsanların paralarını gasp etmekle görevli Emlak Yönetimin bu sisteme ait olan ve bu sisteme göz yuman bütün personellerinin kursaklarından geçen lokmanın katran olması duasıyla…”

Hırsızlık mı? İhmal mı? Kasıt mı? ile Benzer Yazılar:

19 Aralık 2017 Saat : 12:09

Hırsızlık mı? İhmal mı? Kasıt mı? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir