Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı

Son Güncelleme: 9 Aralık 2016 - 8:48 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Hızlı ve Öfkeli serisinin sekizinci filmi olacak olan Fast 8, sessizliğini yeni bir video ile bozdu. Bu video ile birlikte yeni filmin fragman tarihi ve vizyon tarihi de açıklandı.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı

Filmin çıkışına altı aydan kısa bir süre kala, film hakkındaki tüm sessizlik ise nihayet bozuldu. Fast and Furious 4 ile Fast and Furious: Tokyo Drift arasındaki zaman dilimi olan Furious 6 ve Furious 7’de yaşanılan olayların devamını konu alan Fast 8 için duygusal bir video yayınlandı.

Tüm zamanların en iyi gişe yapan beşinci film ünvanına sahip olan Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi olan Fast 8, yani ülkemizdeki ismi ile Hızlı ve Öfkeli 8’in çekimleri tamamlandı.

Bu videoda, Van Diesel, Dwayne Johnson ve Michelle Rodriguez gibi isimler yeni film için konuşurken, 2013 senesi sonunda hayata gözlerini yuman Paul Walker’ı da bolca anıyorlar.

Asıl film fragmanı 11 Aralık’ta gelecek!
Hızlı ve Öfkeli 8 (Fast 8) filminin asıl fragmanının ise yayınlanan video sırasında, 11 Aralık 2016 tarihinde yayınlanacağı belirtildi. Film ise 17 Nisan 2017 tarihinde vizyondaki yerini alacak.


Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı ile Benzer Yazılar:

9 Aralık 2016 Saat : 8:48

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir