‘İçerde’ dünyaya açılıyor

Son Güncelleme: 20 Şubat 2017 - 11:06 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

‘İçerde’, dünyayı fethetmeye hazırlanıyor. Rekortmen dizi, yakında farklı coğrafyalarda da izleyiciyle buluşacak. 'İçerde' dünyaya açılıyor

Şili, Gürcistan, Yunanistan, Hindistan, Romanya, İran, Irak ve Arnavutluk’la anlaşma imzalayan dizinin dağıtımcısı Eccho Rights, yaklaşık 20 ülkeyle görüştüklerini açıkladı.

Aralarında Şili, Gürcistan, Yunanistan, Hindistan, Romanya, İran, Irak ve Arnavutluk’un da bulunduğu 20 ülkede fırtına estirmeye hazırlanan “İçerde”, 22’nci bölümüyle ekranda yine heyecan fırtınası estirecek. Tuba Ünsal’ın, kumarhane işletmecisi Handan karakteriyle konuk oyuncu olarak kadrosuna dahil olacağı dizide olaylar şöyle gelişecek:

Sarp’ın hapse girmesinin ardından Yaşar’ın polisten aldığı paraların bulunması, Sarp’ın hemen aklanması Celal’in kafasında bazı şüpheler oluşturmuştur. Polise kendisini satıp satmadığından emin olmak istemektedir. Sarp’ı çok tehlikeli bir sınav bekliyordur.

Celal, Mert’e gelecekle ilgili büyük planlarından bahseder. Mert’in bilmediği ise Celal’in hedefine ulaştığında ailesini ve gerekirse kendisini gözden çıkartacağıdır. Mert’in izini süre Eylem’in bulduğu her yeni ipucu ondan daha fazla şüphelenmesine sebep olur.


‘İçerde’ dünyaya açılıyor ile Benzer Yazılar:

20 Şubat 2017 Saat : 11:06

‘İçerde’ dünyaya açılıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir