İETT ring hatları 5 Kuruş Olacak

Son Güncelleme: 2 Aralık 2013 - 2:30 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Yeni hizmete giren besleme hatları kapsamında, metrodan İETT ring hatlarına ve İETT ring hatlarından metroya aktarma ücretinin sadece 5 kuruş olacağı bildirildi.

İETT ring hatları 5 Kuruş Olacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin M3 Kirazlı-Başakşehir-Olimpiyat Metrosu’nda entegrasyon çalışmaları devam ediyor. İstanbul Ulaşım ile koordineli çalışan İETT Genel Müdürlüğü, halkın gidecekleri noktalara toplu taşıma araçları ile konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşımını sağlamak ve toplu taşıma araçlarının kullanılmasını teşvik etmek üzere 11 yeni besleme otobüs hattını hizmete aldı. Her hatta güzergâh uzunluğu ve yolcu yoğunluğuna göre farklı sayılarda olmak üzere, toplamda 32 otobüsün çalışacağı bu yeni hizmet kapsamında; Başakşehir, Kayaşehir, Küçükçekmece Halkalı Mah., Mehmet Akif Mah., Arnavutköy, Bağcılar, Şahintepe, Güvercintepe, Fenertepe, Ispartakule, Bahçeşehir, Boğazköy, Güneşli gibi yoğun yerleşim bölgelerinde oturanların metroya erişimini kolaylaştıracak.

M3 metro hattının İETT’ye ait MK kodlu 11 ring hattı ile entegrasyonu için yoğun bir tanıtım çalışması yapıldığı bildirildi. Bu kapsamda İETT ring hatlarında çalışan otobüslerin ön kısımlarına, metro aktarma afişleri asıldı.


İETT ring hatları 5 Kuruş Olacak ile Benzer Yazılar:

2 Aralık 2013 Saat : 2:30

İETT ring hatları 5 Kuruş Olacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir