İnovasyon yarışmasında final

Son Güncelleme: 26 Kasım 2015 - 1:15 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Living Lab ve TİM işbilirliği ile düzenlenen “İnovasyonYarışması” nın finalistleri sunumlarını gerçekleştirdi.

İnovasyon yarışmasında final

Bu sene ikincisi düzenlenen yarışmanın kazananları ise 04 Aralık 2015’’te düzenlenecek olan İnovasyon Haftası’nda düzenlenecek programda açıklanacak.

StartersHub’da gerçekleşen yarı finalde ikinci aşama değerlendirmesini geçen finalistler projelerini jüriye sundu.

Yenilikçi fikirler yarıştı

Finale, Ortaokul kategorisinde 8 proje, Lise kategorisinde 8, Üniversite kategorsinde 7 proje katıldı. Genç ve yetenekli öğrencilerin birbirinden yenilikçi fikirlerin sunulduğu yarışmaya İstanbul dışından proje gönderen ve gelemeyenler ise Skype üzerinde jüri üyeleri ile görüştü. Her bir yarışmacıya toplam 10 dakika süreci verildi, bu süre içerisinde sunumlarını gerçekleştirmeleri, maketlerini anlatmaları ve jüri üyelerinin sorularına cevap vermeleri beklendi. Birbirinden farklı projenin yarıştığı etkinlikte özellikle enerji kullanımı ve engelliler konusunda çalışmaları ağırlık kazandı. Gün sonunda jüri üyeleri her bir kategori için 1.,2. ve 3. belirledi.

İnovasyon yarışmasının kazananları 04 Aralık 2015’’te gerçekleştirilecek olan İnovasyon Haftası’nda düzenlenecek programda açıklanacak.


İnovasyon yarışmasında final ile Benzer Yazılar:

26 Kasım 2015 Saat : 1:15

İnovasyon yarışmasında final Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir