İrem Derici sonunda taburcu oldu!

Son Güncelleme: 4 Ekim 2017 - 9:10 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Bağırsak enfeksiyonu şikayetiyle apar topar hastaneye yatırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi altında olan İrem Derici sonunda hastaneden taburcu oldu. İşte, İrem Derici’nin evindeki ilk paylaşımı ve sahnelere geri döneceği tarih…

İrem Derici sonunda taburcu oldu!

İrem Derici, aşırı kilo kaybına bağlı bağışıklık çökmesi nedeniyle 21 gün önce hastaneye kaldırılmış 18 günlük tedavi sürecinin 12 gününü yoğun bakım ünitesinde geçirmişti.

1 Ekim’de taburcu olan İrem Derici, günler sonra evinden fotoğraf paylaştı. Ünlü popçunun paylaşımı 10 saatte 130 bin kişi tarafından beğenildi.

”MANTI AÇIYORUM, YERSEN”

Bu akşam gerçekleşecek olan Berkay konserinde sahneye çıkmaya hazırlanan Derici, elinde merdane ile verdiği pozu sayfasında yayınladı ve altına “Mantı açıyorum, ‘yersen'” notunu düştü.

SAHNELERE GERİ DÖNECEĞİ TARİH BELLİ OLDU!

Son fotoğrafı kısa sürede 135 bin beğeni alan İrem Derici’nin sahneye çıkacağı tarih ise Berkay açıkladı.

Etiler Martinez’de yemek yedikten sonra gazetecilerin sorularıları cevaplayan Berkay, Harbiye Açıkhava Sahnesi konserine yoğun bir şekilde hazırlandığı için dudaklarında yaralar çıktığını söyledi. Berkay bugünkü konserde aynı zamanda İrem Derici ile aynı sahneyi paylaşacaklarını açıkladı.

30 yaşındaki popçu bugün yani hastaneye kaldırıldıktan 21 gün, taburcu olduktan 3 gün sonra Berkay ile Harbiye’de sahneye çıkmaya hazırlanıyor.


İrem Derici sonunda taburcu oldu! ile Benzer Yazılar:

4 Ekim 2017 Saat : 9:10

İrem Derici sonunda taburcu oldu! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir