İş güvenliği eğitimi

Son Güncelleme: 8 Aralık 2014 - 2:58 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanları ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi’ aldı.İş güvenliği eğitimi
460 Belediye çalışanının katıldığı eğitim, 2012 yılında yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun “Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” gereğince yapıldı.

16 saat süren eğitimleri İş Güvenliği uzmanları Erkan ÖZTÜRK, Kemal KIRAN ve İşyeri Hekimi Dr. Asım Soylu tarafından verildi. Eğitmenler derslerde, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında genel sağlık ve teknik konularını slayt, video destekli ve uygulamalı olarak anlattı. Personelin konu ile ilgili farkındalığını arttırarak günümüz iş sağlığı ve güvenliği sorun ve çözümlerine dikkat çekildiği eğitimlerde, sıfır kaza prensibi, yasanın gerektirdiği şartlara uygunluk, ekip çalışması, personelin sağlık ve güvenliği gibi konular ele alındı.

Başakşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelinin tamamının katıldığı eğitimler periyodik olarak devam edecek.


İş güvenliği eğitimi ile Benzer Yazılar:

8 Aralık 2014 Saat : 2:58

İş güvenliği eğitimi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir