İSKİF -İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı- başlıyor

Son Güncelleme: 1 Kasım 2014 - 12:22 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İşverenlerle iş arayanları bir araya getiren İSKİF (İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı) başlıyor.İSKİF -İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı- başlıyor
Bu sene 4.sü düzenlenecek olan Fuara Başakşehir Belediyesi’de Başakşehir Belediyesi İşkur Hizmet Noktası olarak 10 Nolu Salonda yer alacak. 6, 7, 8 Kasım tarihleri arasında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuarda eğitim, seminer, konferans, panel, söyleşiler de yer alacak.

İŞ’te Doğru Adres

İstanbul Valiliği, İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Sanayi Odası, İstanbul Ticaret Odası işbirliği ile düzenlenen Fuar, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde 9 ve 10 Numaralı Fuar Salonunda gerçekleştirilecek.kayasehiristanbul.net

“İŞ’TE DOĞRU ADRES’’ sloganıyla bu sene 4.cü düzenlenen İSKİF 2014’e tüm sektörlerden seçkin firmalar katılacak. Fuar süresince alanlarında uzman kişilerce “Yeni Dünyada, Yeni İş Trendleri”, “İş Dünyasına Hoş Geldiniz”, “Rengini Keşfet İşini Bul”, “Kreatiflik Nasıl Daha Çok Para Kazandırır”, “Hayal Et, Planla, Yaşa”, “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi”, Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Gereklilikleri”, “İnsan Kaynaklarının Hayatımızdaki Yeri”, “Sürdürülebilir Girişimcilik, Girişimciliğin Finans ve Kurumsal Yönetim ile Buluşması “, “Algı Biçimleri ve Davranış Kalıpları” konularında eğitim, seminer, konferans, panel, söyleşi vb. etkinlikler de yapılacak.

İşsize iş, işverene personel

İşsizliğin azaltılması, istihdamın artırılması, bireylerin sosyal yaşantılarını güçlendirmesi ve Toplumsal refahın sağlanması için düzenlenen fuarda Başakşehir Belediyesi’de İşkur Hizmet Noktası olarak yer alacak. Belediye, Türkiyer İş Kurumu (İŞKUR) ile yaptığı protokolle bir İŞKUR Hizmet noktası olarak çalışarak, işsizlere iş, işverene personel bularak ilçede etkin bir rol oynuyor. Başakşehir’de istihdamın artırılması için yapılan çalışmalarda, vatandaşlar Belediyenin hizmet noktalarına başvurarak dahil olabiliyor. Başvuru noktalarında kayıtları alınan vatandaşlar profilleri çıkarılarak, uygun işlere yönlendiriliyor.

Fuar’da 10 nolu salonda yer alacak olan Başakşehir Belediyesi bu çerçevede istihdama yönelik örnek çalışmalarını ziyaretçilere anlatacak.


İSKİF -İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı- başlıyor ile Benzer Yazılar:

1 Kasım 2014 Saat : 12:22

İSKİF -İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı- başlıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir