İSPARK Engellilere 8 Saat Ücretsiz

Son Güncelleme: 6 Eylül 2017 - 1:11 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İSPARK kent genelinde hizmet verdiği açık, katlı ve yol üstü otoparklarda engelli vatandaşları unutmuyor
İSPARK modern ve teknolojik otoparkları yaşam merkezi haline getirirken engelli vatandaşlara yönelik hizmetleri de yaygınlaştırıyor. Kent genelinde açık, katlı ve yol üstü otoparklarında engelli vatandaşların rahat bir şekilde parklanmalarını sağlayacak sistemleri hayata geçiriyor.
İSPARK Açık Katlı otoparklarında engelli aracı olan vatandaşlara 8, yol üstü otoparklarında ise 3 saat ücretsiz hizmet veriyor. Engelli sürücülere yer çizgileri ile özel alan ayırırken, katlı otoparklarda engelli asansörü ve diğer ekipmanlarla hizmet veriyor. Böylece sürücülerin rahat bir şekilde parklammasına imkan sağlanıyor.

Engelliler için ücretsiz şarj üniteleri
İSPARK engelli vatandaşlara yönelik proje ve hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Pilot olarak Kadıköy Açık Otoparkı’nda kurulan akülü engelli aracı şarj ünitesi, kısa sürede kent genelinde bulunan uygun noktalarda da hizmet vermeye başlayacak. Engelli vatandaşlar araçlarını şarj cihazına bağladıktan sonra üniteye yerleştirilmiş monitör ile internete girebilecek, gazete okuyabilecek ve tv izleyebilecek. Ünite ile şarj dolumu esnasındaki bekleme süresinin daha aktif ve eğlenceli kullanılması hedefleniyor

İSPARK Engellilere 8 Saat Ücretsiz

Kent genelinde hayata geçirdikleri otoparklarda engelli vatandaşlara yönelik hizmetlere öncelik verdiklerini belirten İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut “Otoparklarımızda uygun noktalarda engelli sürücülerin rahat parklanmasını sağlayacak projeleri hayata geçiriyoruz” dedi.
Açık, katlı ve yol üstü otoparklardan ücretsiz yararlanmak için engelli vatandaşların araçlarını İSPARK sistemine kaydettirmesi gerekiyor.


İSPARK Engellilere 8 Saat Ücretsiz ile Benzer Yazılar:

6 Eylül 2017 Saat : 1:11

İSPARK Engellilere 8 Saat Ücretsiz Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir