İstanbul İtfaiyesi’nden Rekor

Son Güncelleme: 19 Haziran 2016 - 11:48 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İspanya’da devam eden Avrupa Polis ve İtfaiye Oyunları’nda Türkiye’yi temsil eden İstanbul İtfaiyesi 6. günün sonunda madalya sayısını 63’e çıkardı. İstanbul İtfaiyesi'nden Rekor

Yarıştığı her branşta madalya almayı başaran itfaiyecilerimiz 21 altın, 18 gümüş, 24 bronz madalya kazandı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, İspanya’da düzenlenen 6. Avrupa Polis ve İtfaiye Oyunları’nda madalyaları toplamaya devam ediyor. Avrupa Oyunları’nda 27 itfaiyeci ile Türkiye’yi temsil eden İstanbul İtfaiyesi, katıldığı 23 branşta madalyaları topluyor.

Dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan ve 25 ülkeden yaklaşık 5000 polis ve itfaiyecinin mücadele ettiği Avrupa Oyunları’nda 6. günün sonunda İstanbul İtfaiyesi madalya sayısını 63’e yükseltti. Ekibimiz itfaiye teşkilatının en önemli yarışlarından olan Muster (çıkrık) ve Ultimate yarışlarında fırtına gibi esti. Muster yarışlarında 1 altın 1 bronz madalya kazanırken, Ultimate yarışlarında ise 1 altın ve 1 gümüş madalya elde etti.

Halter mücadelelerinde ise Ünal Orel, Şükrü Akyıldız, Abdulmuttalip Yıllık altın madalya, Halit Pınar ve Ufuk Çakır gümüş madalya, Erman Kendibaşına ise bronz madalya almayı başardı. Plaj voleybolunda ise ekibimiz, Rusya’yı yenerek çeyrek finale yükseldi.

İstanbul İtfaiyesi 27 sporcu ile mücadele ettiği Avrupa Oyunları’nda 6. Günün sonunda 21 Altın, 18 Gümüş ve 24 Bronz madalya ile toplam 63 madalya kazanma başarısı gösterdi. Avrupa Polis ve İtfaiye Oyunları 19 Haziran’da sona erecek.


İstanbul İtfaiyesi’nden Rekor ile Benzer Yazılar:

19 Haziran 2016 Saat : 11:48
  SPOR

İstanbul İtfaiyesi’nden Rekor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir