İstanbul’da ebola alarmı

Son Güncelleme: 20 Ekim 2014 - 10:11 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul’da dün gece Ebola Alarmı verildi, ancak kısa sürdü
İstanbul'da ebola alarmı

Fildişi Sahili uyruklu bir kadının ebola şüphesi ile kaldırıldığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi karantinaya alındı. Yapılan muayene ve tetkikler sonucu kadına sıtma teşhisi konulması üzerine karantina kaldırıldı.

Ebola virüsü dünyayı korkutmaya devam ederken, İstanbul’da dün gece saatlerinde panik vardı..

Sabiha Gökçen Havalimanı’na inen bir uçakta bulunan Fildişi Sahili uyruklu bir kadın, ebola virüsü şüphesiyle Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Hastanede alarm verilirken, acil servis karantinaya alındı.

Acil Servisteki hastalar çevredeki diğer hastanelere sevk edildi. Hastane personeline de önlem olarak maske dağıtıldı.kayasehiristanbul.net

Durumdan habersiz olarak acil servise gelen vatandaşlar ise, Özel Güvenlik görevlileri tarafından içeri alınmadı ve başka hastanelere yönlendirdi. Hastaneye sadece, durumu çok ağır olanların kabul edileceği belirtildi.

Karantina ise kısa sürdü. Yapılan muayenede ve tetkiklerden sonra kadına sıtma teşhisi konuldu. Karantinanın sona ermesiyle acil serviste yeniden hizmet verilmeye başlandı.


İstanbul’da ebola alarmı ile Benzer Yazılar:

20 Ekim 2014 Saat : 10:11

İstanbul’da ebola alarmı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir