İSTOÇ’ta ortak alanlar işgal altında

Son Güncelleme: 28 Mart 2016 - 3:34 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İSTOÇ Ticaret Merkezi’nde bazı firmalar, faaliyetleri sırasında ortak alan olarak ifade edilen iş yerlerinin otopark alanlarına ve iş yerlerinin arkasında bulunan yaya yollarına gündüz ve gece mal koyarak işgal ediyor.
İSTOÇ’ta ortak alanlar işgal altında

Özellikle yaya yollarına ve iş yerleri önlerine yığdıkları mallar ve teşhir ettikleri ürünler nedeniyle sitede yangın tehlikesi yaratıp, güvenliği ciddi olarak tehdit ediyor. Gündüz ve gece bırakılan mallar, İSTOÇ’ta görüntü kirliliğine sebep olduğu gibi imajını da olumsuz etkiliyor. Otopark kısmına mal koyarak işgal eden firmalar, doğal olarak araçlarını yollara park ettiklerinden sitede gereksiz yere trafik sıkışıklığına da sebep oluyor. Söz konusu işgallerin engellenmesi, mal ve can kaybına yol açmaması için, gerek İstanbul Valiliği gerekse Bağcılar Kaymakamlığı’nın kooperatife yazılı talimatları bulunuyor.

Kooperatif yönetimi tarafından yapılan uygulamaların önüne geçmek için denetimlerini sürdürüyor.

21 Mayıs 2011 tarihinde yapılan 31. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda ortak karar alınarak, ortak alanları işgal eden firmalara para cezası kesme uygulaması başlatılmıştır.


İSTOÇ’ta ortak alanlar işgal altında ile Benzer Yazılar:

28 Mart 2016 Saat : 3:34

İSTOÇ’ta ortak alanlar işgal altında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir