İTÜ Kayaşehir Konutları Sahiplerini Buldu

Son Güncelleme: 23 Mart 2014 - 12:07 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İTÜ Rektörlüğü ile TOKİ arasında yapılan anlaşma çerçevesinde, Kayaşehir’de yapılan toplu konut projesinde İTÜ çalışanlarının yararlanacağı 29 konutun kura çekimi, önceden duyurulduğu üzere 21 Mart 2014 Cuma günü yapıldı.İTÜ Kayaşehir Konutları Sahiplerini BulduAyazağa Yerleşkesi – Süleyman Demirel Kültür Merkezinde başvuru sahiplerinin katılımıyla yapılan kura çekimi, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İbrahim Özkol başkanlığındaki komisyon (projeden yararlanmak için müracaat etmeyen öğretim üyelerinden oluşan) huzurunda gerçekleştirildi. Kura çekimi sonucuna göre söz konusu toplu konut projesinden yararlanmaya hak kazanan akademik ve idari personele, sözleşmeleri takdim edildi.
82 başvuru

Konutlar için başvuru 29 Ocak 2014 tarihinde yapılan duyuru ile açılmıştı. Toplam 82 personel kura çekimi için başvuruda bulundu. Başvuruları değerlendirmek üzere, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İbrahim Özkol başkanlığında, TOKİ Kayaşehir Konutlarına müracaat etmemiş Fen-Edebiyat, Maden ve İnşaat Fakültesi öğretim üyelerinden oluşan bir komisyon kurulmuştu. Kura gruplarının oluşturulmasında İstanbul sınırlarında evi olmayan personelimize komisyon tarafından öncelik tanındı.

Kura çekilişi neticesinde hak sahibi olan personelimizin daireyi satın almaktan vazgeçmesi durumunda aynı daireye başvuranlar arasından, evi olmayan personelimiz öncelikli olmak üzere yeniden kura çekilişi yapılacak. Evi olmayan personelimiz arasında daireye talep olmaması veya vazgeçmesi durumunda ise evi olan personelimiz arasında kura çekimi gerçekleştirilecek.

http://www.itu.edu.tr/haberler/2014/03/21/i-t%C3%BC-kaya%C5%9Fehir-konutlar%C4%B1-sahiplerini-buldu


İTÜ Kayaşehir Konutları Sahiplerini Buldu ile Benzer Yazılar:

23 Mart 2014 Saat : 12:07

İTÜ Kayaşehir Konutları Sahiplerini Buldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir