Kaçak Sezon Finalinde Neler Olacak?

Son Güncelleme: 17 Haziran 2014 - 10:29 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

atv’nin sevilen dizisi Kaçak Bugün yayınlayacağı Kaçak 34.bölüm ile Sezon Finali yapacak. Kaçak 34.bölüm ile 2013-2014 dizi yayın sezonunu kapatacak. Kaçak Sezon finali hangi sürprizler ile nitelenecek? Kaçak Sezon Finalinde Neler Olacak?

Kaçak Sezon Finalinde Neler Olacak?

Kaçak 33.Bölüm Özeti:
Fatih’ten gelen telefonla Özlem’in de içeride olduğunu öğrenen Serhat, Nazmi ve Dadaylı Ertanların saklandığı evin içerisine ateş açmazlar. Gizli kameradan Serhatları gören Katerina ve Ertan yine kaçmayı başarır.
Ertan Demir her ne kadar kaçmış olsa bile Serhat Hakeri peşindedir Çetin bir kovalamaca başlamıştır.
Bu arada Fatih’in kardeşi yaralanmış ve acil hastaneye kaldırılmıştır.Artık Türkiye’de kalamayacaklarını anlayan Ertan, Rusya’ya kaçmak için plan yapar.
Özlem’in kaçırılışında kamera kayıtlarında kimliği ortaya çıkan Ertan’ı polis her yerde aramaktadır. Ertan polise yakalanır fakat babasının yardımıyla karakoldan kaçmayı başarır.
General ile ortaklığını bitiren Topçuoğlu, yeni bir hayata adım atmaya karar verir. Bu kararıyla birlikte yıllardır saklanan bir gizem de ortaya çıkacaktır.
Serhat, Ertan’ın kaçmaya çalıştığı tekneyi havaya uçurmak üzerine silahını ateşler

Kaçak 34.Bölüm Özeti:

Topçuoğlu hayatını değiştirecek bir karar verir ve yıllardır bir sığınakta kapalı tuttuğu Faysal’ı serbest bıraktırır. Kimsenin kendisinden haber alamadığı Topçuoğlu, gerisinde Burak ve Merve’ye yüklü miktarda borç bırakır.
Ertan’ın sahile vuran cesedinin görüntülerinin her yere yayılmasıyla birlikte rahatlayan Serhat, Nazmi, Dadaylı ve Nurgül, Ertan defterini kapatır.

Nurgül ve Serhat arasında geçen duygusal konuşma onlar için yeni bir sayfa açacakken Merve’nin Nurgül’e söyledikleri herkesi farklı yollara sürükler. Ertan’ın ölümündeki gizli gerçek ise bir hayalet gibi peşlerinde olacaktır.


Kaçak Sezon Finalinde Neler Olacak? ile Benzer Yazılar:

17 Haziran 2014 Saat : 10:29

Kaçak Sezon Finalinde Neler Olacak? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir