Kayabaşı Kiptaş Boğaz Manzaralı Olacak

Son Güncelleme: 15 Haziran 2017 - 12:02 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarında konuşan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, “Kayabaşı Kiptaş bölgesinden Kanal İstanbul geçtiğinde boğaza nazır yerde oturacaksınız” dedi.

Kayabaşı Kiptaş Boğaz Manzaralı Olacak

İftar programına, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları; Hatice Gülgönül, Murat Şahin, Haluk Dikbaş, Bedri Sinan Gül ve Kayabaşı Kiptaş sakinleri katıldı.

İftar öncesinde alanı gezen Başkan Uysal, vatandaşları selamladı, Ramazan aylarını tebrik etti.

“KAYABAŞI KİPTAŞ BOĞAZ MANZARALI OLACAK”

Dualarla açılan iftar programında konuşan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, “Kayabaşı Kiptaş ’da ki daire sayısının iki katı vatandaşımız iftar sofralarımızda bugün bir araya geldi. Sokak iftarlarımız katılım açısından İstanbul’a bir örnek oluşturuyor. Ülkemizin birliğe beraberliğe ne kadar ihtiyacı olduğunu hep birlikte görüyoruz. Katar krizi, ülke olarak 15 Temmuz’da ne kadar büyük bir felaketin eşiğinden döndüğümüzü de gösteriyor. Allah’a şükür bu millet vatanına, milletine sahip çıktı. Sizlerin bu sofra etrafında bir araya gelmeniz ülkemizin bütünlüğünü bozmaya çalışan düşmanlarımızı korkuturken İslam coğrafyasına da örnek oluyor. 15 Temmuzun yıl dönümünde hep birlikte meydanlarda bir araya geleceğiz” dedi.

Başkan Uysal, Kayabaşı Kiptaş ‘da pek çok sorunları çözdüklerini belirterek, “Bu bölgeye otobüs seferlerinin artırılması için görüşmelerimiz devam ediyor. Otobüslerin son durağı buraya alındığı zaman ulaşımla ilgili sıkıntılarda belirli ölçüde çözülmüş olacak. Sular Vadisi 5-10 sene sonra buraya özenecek. İnşallah, Kayabaşı Kiptaş bölgesinden Kanal İstanbul geçecek, proje tamamlandığında boğaza nazır yerde oturacaksınız” şeklinde konuştu.

“KAYABAŞI KİPTAŞ KONUTLARI DEPREME DAYANIKLI”

Esenyurt Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Yakup Arslanbay programda, İstanbul’da gerçekleşen depremin ardından bir açıklama yaptı. Aslanbay, “Türkiye’de deprem olasılığı bir gerçektir. Son yapılan binalar bu gerçeği bilerek yapıldığı için oldukça sağlamdır. Bilinenin aksine yüksek katlı binalar depremde alçak katlı binalara nazaran daha güvenlidir. Benimde oturduğum Kiptaş blokları hem yapımı hem de zemini itibariyle depreme karşı dayanıklıdır.”


Kayabaşı Kiptaş Boğaz Manzaralı Olacak ile Benzer Yazılar:

15 Haziran 2017 Saat : 12:02

Kayabaşı Kiptaş Boğaz Manzaralı Olacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir