Kayaşehir 15.Bölge site yönetimi; Hırsızlık mı? İhmal mı? Kasıt mı?

19 Nisan 2024 - 06:52

Kayaşehir 15.Bölge site yönetimi; Hırsızlık mı? İhmal mı? Kasıt mı?

Toki Kayaşehir 15.Bölge İnci sitesinde 16.12.2017 tarihinde hırsızlık meydana geldi.

Son Güncelleme :

19 Aralık 2017 - 17:21

Kayaşehir 15.Bölge site yönetimi; Hırsızlık mı? İhmal mı? Kasıt mı?

Toki Kayaşehir 15.Bölge site yönetimi İnci sitesinde 16.12.2017 tarihinde hırsızlık meydana geldi.

Bahçe katında meydana gelen hırsızlık olayında yine site yönetimi ve güvenliğin ihmali gözler önünde.  Hırsızların genç olmaları ve elini kolunu sallayarak akşam saatlerinde siteye girmeleri dikkat çekici bir durum. Peki her önüne gelen siteye girecekse tel örgü ve güvenlik niçin var?

Kayaşehir 15.Bölge site yönetimi

“Güvenliği sağlayamıyoruz tel örgü yaptırmalıyız kamera sistemi kurmalıyız” diyerekten geçtiğimiz yıllarda yaptırmış olduklarının bir işe yaramadığı bir kez daha görüldü. O günlerde bu kamera sistemini yaptırmak için olmazsa olmaz olarak tanıtım yapan Toki Kayaşehir 15.bölge Emlak yönetimi bugün bozuk olan ve kamera görüntüleme kalitesi açısından hiç bir işe yaramayan düzenek için pişkin pişkin “biz yaptırmadık Toki yaptırdı” yalanını söylüyor.  Bize ulaştırdığınız paylaşımlarınız Sizden Gelenler bölümünde yayınlanır.

Resim ve videolardan da görüleceği üzere bu görüntülerden kimlik tespiti yapmak çok zor. Toki Kayaşehir genelinde kurulan kamera sisteminde hep aynı tarz kalitesiz kamera sistemi kurulmuştur. O gün için en kaliteli marka için çıkarılmış fiyat üzerinden para toplayan site yönetimi daha sonra kurduğu sistem ortada.

Emlak yönetim site yönetimi mağdur olan Kayaşehirliyi teselli ederken bile yürek yakıyor. “Neymiş şükretmeliymişiz. 1.adadaki hırsızlık da adamın tv’si çalınmış bizim telefonumuz çalınmış” biz her zaman şükrediyoruz. şeklinde kayasehiristanbul.net ‘e açıklamalarda bulundu mağdur kayaşehirli.

Ancak site yönetim hırsızlık olaylarını bu kadar sorumsuz bir şekilde karşılaması mağdur olan kayaşehirliyi çileden çıkardı. Emniyete ifade veren mağdur Toki Kayaşehir 15.Bölge Emlak Yönetimini ve güvenlik firması için savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Siz siz olun site yönetimi ve güvenlik var diye rahat uyumayın. Yoksa Allah muhafaza …

“16.12.2017 tarihinde İnci 1 ve inci 2 de iki soygun olayı yaşanmıştır. Fotoğrafta görünen iki şahıs elini kolunu sallaya sallaya siteye girip keşif yapıp evlere girmişlerdir. Bu olaylarda şu gerçek anlaşıldı ki sitemizdeki kameraların çoğu çalışmamaktadır. Çalışan kameraların çoğu anlık görüntü alıp kayıt yapmamaktadır. Güvenlik âmiriyle yapılan görüşmede bunlardan site yönetiminin sorumlu olduğu ifadesi verilmiştir. Hiç öyle güvenlikli sitede oturuyoruz kameralarımız var diye güvenmeyin. Kayaşehir 15.Bölge site yönetimi

Emlak yönetimin gevşekliği ve işgüzarlığı ve ayrıca güvenliğin zayıflığı yüzünden hırsızlar bir gün sizin de kapınızı çalabilir… 15.Bölge site eski müdürü ve şuan 18.bölgede görev yapan Sinan Müdürün zamanında siteye kurulan sistemin durumu içler acısı…İnsanların paralarını gasp etmekle görevli Emlak Yönetimin bu sisteme ait olan ve bu sisteme göz yuman bütün personellerinin kursaklarından geçen lokmanın katran olması duasıyla…”

Bir takipçimizin paylaşımı değerli olduğumuzdan yayınlamak istedik.


Bize ulaştırdığınız paylaşımlarınız Sizden Gelenler bölümünde yayınlanır.


Not: “Sizden Gelenler” bölümünde yayınlananlar gönderen kişi sorumludur.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.