Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu

Son Güncelleme: 6 Kasım 2014 - 4:46 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Kayaşehir 9.Bölge’de oturan bir Kayaşehir Sakini 9.Bölge Emlak Yönetimi ile yaşamış olduğu bir sorunu bizlere mail yolu ile aktardı. 

Toki Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu

Sizden Gelenler konu başlığında yayınlanması rica etti. Kayaşehir’in sesi olmaya çalışan kayasehiristanbul.net konut sakinlerinin sorunlarına yer verdiği  Sizden Gelenler bölümünde bu soruna yer veriyoruz.

9.Bölge Emlak Yönetimi sorunu zaten bilmektedir. Mail sahibinin kimliği taraflarca bilinmektedir. Bizler hedef göstermeme adına prensip olarak sorunları iletenlerin kimliklerini açıklamıyoruz.

Bize Ulaşmak İçin: MAİL: info@kayasehiristanbul.net veya İLETİŞİM

Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu 2

***

Kayaşehir Emlak Yönetim Su Basınç Sorunu

Merhaba sizden gelenler bölümünde yayınlayacağınızı umarak bu maili sizlere atıyorum.

Öncelikle ben 2010 dan buyana Kayaşehir 9.bölgede oturmaktayım. Bu sorun sadece bu yıl 2014 yılında ortaya çıktı. Daha önceleri böyle bir sorunumuz yoktu. Banyo yapmak duş almak eski usul ile kova ile mümkün oluyor. Çünkü duş bataryasından ancak kendisini ıslatacak kadar su çıkıyor.

Emlak yönetime binamızın su basıncının az olduğunu daha önceleri bildirmeme rağmen bu konu hakkında hiçbir girişimde bulunmadılar. Ancak durumu BİMER www.bimer.gov.tr ‘e yazınca hemen daireme bakmaya geldiler.

Dairemin su basıncının en iyi anlaşılacak yeri olan banyo da, su basıncını onlar gelmeden videoya çektim.

 

Görevli olan şahıs daireme gelince su basıncının normal olduğunu belkim filtrelerinin tıkanmış olabileceğini eşime söyledi. Sonuç olarak dairemde su basın sorunu olmadığı tutanaklara girdi. Akşam bende eve geldiğimde gerçekten su basıncının veya artık adı ne ise giderildiğini bende gördüm.

Tabii ki bu durumun görevlinin gelmesi ile birlikte düzelmiş olması dikkatimden kaçmadı. Bu durumu da video altına aldım. Görevlinin geldiği günkü su basınç videosu aşağıda.

 

Aradan 3-4 gün geçtikten sonra su basıncının tekrar eski haline geldiğini gördüm. hemen videoya çektim.

 

Şimdi siz olsanız ne düşünürsünüz. Görevlinin geldiği gün su basıncı normalleşiyor. bimer tutanaklarına sorun giderildi diye rapor ediliyor. Sonra eski haline geri getiriliyor. Böylemi düşünürsünüz? Tabi ki evet başka bir şey gelmiyor insanın aklına.

Bu durumu yönetime söylediğinizde ise sorunun konut sahibinde olduğu, telefonun suratınıza kapatılabileceği, beğenmiyorsan sat git sözcüklerine de hazırlıklı olmak gerekiyor tabi ki.

Bu sorunu   ve yaşadıklarımı Ali Kurumahmut  TOKİ Emlak Yönetim Hizmetleri A.Ş.Genel Müdürüne, Emlak Yönetim Ankara’ya Emlak işletmelerine ve Toki Haber’e twitter üzerinden gönderdim.
Hizmet yerine eziyet etmeyi kendine ilke edinmiş Kayaşehir 9.bölge yönetiminden ve çalışanlarında bir gün kurtulmak ümidiyle…

“İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” altın öğüdü ne hallere düştü…


Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu ile Benzer Yazılar:

6 Kasım 2014 Saat : 4:46

Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir