Kayaşehir Açık Otopark Girişi Kapatıldı

Son Güncelleme: 24 Aralık 2016 - 1:51 4 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toki Kayaşehir‘de Kapalı Pazar’ın Esnaf araçları için yapılan açık otopark alanı şimdilerde işlevsiz bir halde duruyor.

Kayaşehir Açık Otopark Girişi Kapatıldı

Kayaşehir Pazar ve Sergi alanının karşısında yapılmış olan otopark alanı şimdilerde boş boş duruyor. Pazar yerinin üst tarafına yeni yapılan esnaf araçları otoparkı burayı atıl duruma getirdi. Ancak boş olan bu alan vatandaşlar tarafından faydalı bir amaç için kullanılmaya başlanmıştı ki Başakşehir Belediyesi açık otopark girişini demir bariyerler ile kapattı.

kayasehiristanbu.net sitemizin Sizden Gelenler bölümüne konu ile ilgili düşen maillerden sonra bu durumu ilgililere duyurmak amacı ile sizler ile paylaşmak istedik.

Bu açık otopark alanı trafiğe kapalı olması nedeniyle Kayaşehirliler tarafından sürüş eğitiminin yapıldığı bir yer olarak kullanılmaya başlanmıştı.

Sürücü eğitimi alan veya almak isteyen acemi sürücülerin bu alanda eğitim çalışması yapmaya başlamış olması Başakşehir Belediyesini rahatsız etmiş olacak ki açık otoparka araç girişini engelledi.

Acemi sürücülerin Trafikte araç kullanacaklarına bu alanda çalışmaları daha iyi olamaz mıydı?

Başakşehir’de trafik dışında kaç tane sürüş eğitiminin yapılabileceği mekan bulunmakta?

Araç kullanmayı öğrenmek için iyi bir mekan olan bu otoparkın kapatılmasının kime faydası veya kapatılmamasının kime zararı olduğunu vatandaşlar sormadan edemiyorlar.

DÜZELTME:  Haberimizin ardından bölge sakinlerinden gelen maillerde açık otopark’ta araç içerisinde ahlaksız  davranışların artığını belirten takipçilerimiz şikayetler üzerine Başakşehir Belediyesi‘nin otopark girişini kapattığını ifade ettiler.


Kayaşehir Açık Otopark Girişi Kapatıldı ile Benzer Yazılar:

24 Aralık 2016 Saat : 1:51

“Kayaşehir Açık Otopark Girişi Kapatıldı” için 4 Yorum

  1. Ali Tüfekçi dedi ki:

    Ancak oturduğunuz yrden haber yapın beledyiyeye etrafta oturan vatandaş şikayet etti akşamları oraya arabada fuhuş için geliyorlar diye….

  2. tolga dedi ki:

    bu mantık ‘öğrenciler olmasa milli eğitimi çok iyi yönetilir’ anlayışı ile aynıdır. kol yara oldu diye kolumu keselim. tedavi etmek hiç aklımıza gelmiyor mu?

  3. Ali Tüfekçi dedi ki:

    …odasının penceresnin önünde arabada bağıra çağıra fuhuş yapsalar nasıl bir çzüm üretirsn? de bakalm… adamlar yapmış Allah razı olsun ama polise de şikayt edildi sonuç yok sen tedavi et de kurtulsun insanlar…

Kayaşehir Açık Otopark Girişi Kapatıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir