Kayaşehir Anacadde dükkanlarına büyük ilgi

Son Güncelleme: 14 Haziran 2014 - 8:57 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı kapsamında Makro İnşaat Ak Yapı Ortak girişimlerinden bir tanesi olan Kayaşehir Anacadde Dükkanları açık arttırma usulüne uygun olarak satışa çıkarıldı.

Kayaşehir Anacadde dükkanlarına büyük ilgiYoğun ilgi ile karşılaşılan ihale özellikle bazı dükkanlarda kıyasıya rekabet yaşandığı gözlendi. Toplam muhammen bedeli 54 milyon lira olarak açıklanan Anacadde Dükkanlarının 1 saat içinde %80′i satıldı.

Dünyanın en büyük Uydu Kenti olan Kayaşehir’de en büyük ve en işlek konumda yapılandırılan dükkanlar bölgede dikkatleri üzerine çeken projelerden oldu. 1 milyon nüfusa sahip olan Kayaşehir 2 yıldır yerleşik hayata geçildiği ve bu süre zarfı içerisinde yoğun rağbet gördüğü gözlenmekte.kayasehiristanbul.net

Bölgede hayata geçirilecek olan 8 ihtisas hastanesi konumuna sahip Sağlık Kent ve yıllık 1,5 milyon yolcu ağırlanacağı düşünülen 3. Havalimanı ile bölgede nüfus artışı olması bekleniyor.

Makro İnşaat Akyapı İş birliği ile hayata geçirilen proje kapsamında yer alana Anacadde dükkanlarının doğru ve kararlı bir yatırım olduğu bir gerçek.Anacadde dükkanlarının %80′i satıldığı açıklandı.

Makro İnşaat Ak Yapı Ortak Girişimi İcra Kurul Başkanı Ercan Uyan’ın yaptığı açıklamada :

Türkiye’nin hızlı adımlarla ve önemli projeler ile hızlı ve etkileşimli sonuçlar elde ettiğini belirtti. İstanbul’un ve Dünyanın ilgi odağı olarak Kayaşehir ve Başakşehir ön plana çıkaracak cazibe merkezi olacağını ifade etti. Bu yoğun ilginin göstergesi olarak da Anacadde Dükkanlarına duyulan ilgi ve rekabeti örnek gösterdi.


Kayaşehir Anacadde dükkanlarına büyük ilgi ile Benzer Yazılar:

14 Haziran 2014 Saat : 8:57

Kayaşehir Anacadde dükkanlarına büyük ilgi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir