Kayaşehir Başakşehir Evlerinde Okul İhtiyacı

Son Güncelleme: 11 Ağustos 2016 - 11:30 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Bildiğiniz üzere yakın zamanda Emlak konut Başakşehir evleri hak sahiplerine teslim edilmişti. Kayaşehir Başakşehir evleri teslim edileli kısa bir süre olmasına rağmen konutlarda yaşam başladı.

Kayaşehir Başakşehir Evlerinde Okul İhtiyacı

Emlak konut Başakşehir evleri bölgesinde bulunan okulların lise yapılacağına dair konut sahiplerinin kulağına gelen haberler bölge insanını rahatsız etti. Bu okullardan bir tanesi resmi olarak Milli Eğitim Müdürlüğünün web sayfasında Güzel sanatlar lisesi olarak açıklandı. Başakşehir Güzel sanatlar lisesi kayıtta almaya başladı. www.kayasehiristanbul.net olarak bölge insanının taleplerini kamuoyuna duyurmayı görev edinmiş bir haber portalı olarak bu durumun başakşehir evleri sakinlerini rahatsız ettiğini belirtmeliyiz.

Ancak Emlak konut Başakşehir evleri sakinleri, ilk ve orta okula gidecek olan çocuklarını ayaklarının dibinde okul varken uzaklara göndermek istemiyorlar. Bu alandaki diğer okulların ilk ve orta okul olmasını istiyorlar. Ancak çevreden edindikleri bilgiler bu diğer iki okulununda lise olacağı yönünde.

Emlak konut Başakşehir konut sakinleri bu durumdan son derece rahatsızlar. Bunun sadece servisçilere yarayacağı belirten konut sakinleri bu konu hakkında Milli Eğitim Müdürlüğünden bir düzeltme beklemektedirler. Yok bu sadece bir dedikodu ise yine ilgililerin bir açıklama yapması ve bölge halkını bilgilendirilmesi talep edilmektedir.

İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN VEYA MAİL : info@kayasehiristanbul.net İLE BİZE YAZABİLİRSİNİZ

SİZDEN GELEN OKUR YAZILARINDAN  www.kayasehiristanbul.net sitemiz sorumlu değildir.


Kayaşehir Başakşehir Evlerinde Okul İhtiyacı ile Benzer Yazılar:

11 Ağustos 2016 Saat : 11:30

Kayaşehir Başakşehir Evlerinde Okul İhtiyacı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir