Kayaşehir’de Bomba Paniği

Son Güncelleme: 2 Mayıs 2014 - 10:42 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Saat 21:50 sularında canlı bomba kendini patlattı. Başakşehir’e bağlı Kayaşehir 9.Bölge Emniyet Müdürlüğünün yanında canlı bomba patladı. Şiddetli patlama sonucu yaralıların olduğu tahmin ediliyor.

Kayaşehir'de Bomba Paniği

Saat 21:50 sularında canlı bomba kendini patlattı. Başakşehire bağlı Kayaşehir mevkisinde canlı bomba patladı. Şiddetlli patlama sonucu yaralıların olduğu tahmin ediliyor. Başakşehire bağlı kayaşehir bölgesinde karakola yakın mevkide canlı bomba patladı.

Karakolun önünden iett aracının geçişi sırasında patlatılan bombada yaralılar olduğu sanılıyor. Olayın gerçekleştiği alanın tam yakınındaki kayaşehir polis karakolundaki polisler telakkuz durumuna geçti. Çevredekilerin paniklemesiyle korkulu anlar yaşandı ancak polis ve sağlık ekipleri olaya anında müdahele etti. Olay yerine takviye ekip sevk edilmesi tahmin ediliyor.

Olayın incelenmesinin ardından detaylar halk ile paylaşılacaktır.
Kayaşehirdeki canlı bomba patlaması sonucu, ölü veya yaralı var ise yetkililerden en kısa zamanda açıklama gelmesi bekleniyor. Başakşehirdeki canlı bomba patlamasındaki en sevindirici olay ise patlama esnasında canlı bombanın yanından geçen iett otobüsündeki yolculara herhangi bir yaralanma durumu olmamasıdır.


Kayaşehir’de Bomba Paniği ile Benzer Yazılar:

2 Mayıs 2014 Saat : 10:42

Kayaşehir’de Bomba Paniği Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir