Kayaşehir hattında Otobüs şoförüne suçüstü

Son Güncelleme: 17 Kasım 2013 - 4:28 0 Yorum Yazar:
Etiketler:

0 Paylaşımlar

Bahçelievler ’de Güven Timleri, özel halk otobüsünde şoförlük yapan Bektaş B.’nin uyuşturucu madde sattığı ihbarı üzerine harekete geçti.

Kayaşehir hattında Otobüs şoförüne suçüstüGüven timleri, son durakta yolcuları indirdikten sonra otobüse binen bir kişiye uyuşturucu madde sattığı öne sürülen Bektaş B.’yi gözaltına aldı.

Güven Timleri Şube Müdürlüğü Esenler Bölge Ekipleri, Yenibosna-Kayaşehir hattında yolcu taşıyan özel halk otobüsünde uyuşturucu madde satıldığı ihbarını aldı. Güven timleri, uyuşturucu madde kullanmaktan sabıkası olan 43 yaşındaki Bektaş B.’nin kullandığı özel halk otobüsünde satıldığını belirledi.

Güven timleri, Bektaş B.’yi takip etmek için iki gün boyunca yolcu gibi sürekli otobüse binip indi. Bektaş B. Yenibosna’da son durakta tüm yolcularını indirdi. Bu sırada otobüse binen bir kişi, Bektaş B.’den bir miktar uyuşturucu madde satın aldı. Takibi sürdüren güven timleri, otobüse baskın yaparak Beştaş B.’yi suçüstü yakalandı. Bektaş B.’nin üzerinde yapılan aramada sigara paketi içinde 21 paket satışa hazır hale getirilmiş eroin ile bir miktar para ele geçirildi. Bektaş B.’nin evinde yapılan aramada ise 9 gram eroin ile hassas terazi bulundu. Yapılan sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Bektaş B. ‘nin uyuşturucu madde satmadığını söylediği öğrenildi.


Kayaşehir hattında Otobüs şoförüne suçüstü ile Benzer Yazılar:

17 Kasım 2013 Saat : 4:28

Kayaşehir hattında Otobüs şoförüne suçüstü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir