Kayaşehir Otopark sorunu kazaya sebep oldu

Son Güncelleme: 4 Ocak 2013 - 4:00 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Kayaşehir şehrin merkezine uzak olması ve ulaşım araçlarının kısıtlı ve gidilecek yerlere zaman olarak geç ulaşılması Kayaşehirlileri farklı çözümler bulmaya yöneltti. Kayaşehir Sakinleri ulaşım sorununu kendilerince çözebilmek için borç harç alabildikleri araçlar ile işlerine gitmeye çalışıyorlar.

Kayaşehir Otopark sorunu kazaya sebep oldu

Bu durum konutlar arasında bulunan otoparkların dolmasına hatta yetmemesine sebep oldu. Araçlar artık otoparka değil de kaldırımlara yol kenarlarına park edilmeye başlandı.  Bölgelerin birinde bu durum kazaya neden oldu. Yol boyunca sağlı ve sollu araçların park edilmesi yolu tek şeride düşürdü. Sabahın erken saatlerinde işe gitmek için hareket eden servis aracı geri geri gelirken yol kenarına park halinde duran bir otomobile çarptı. Can kaybının olmadığı kazada maddi hasar meydana geldi.

Kazaya Şahit olan vatandaşlar ile konuştuğumuzda şunları söylediler: “Emlak yönetimi bu konuda bina kapılarına “araçlarınızı düzensiz park etmeyiniz” yazılarını asmalarından başka bir şey yapmıyor. “ Devamla  “bu durum vatandaşın suçu olduğu kadar emlak yönetimde suçludur. Aynı şunun gibi hırsızlık yapılmasın da hırsız suçludur. Ancak devlette suç işlenmesini önlemek için -caydırıcı olarak- polis teşkilatını sürekli aktif tutmaktadır. Ancak burada emlak yönetimi bu park sorununa sadece seyretmekle yetiniyor. İhale yapmak ve konut sakinlerinden nasıl para toplarız düşüncesinden vazgeçip aslı işi ile ilgilenmelidir” şeklinde konuştular.


Kayaşehir Otopark sorunu kazaya sebep oldu ile Benzer Yazılar:

4 Ocak 2013 Saat : 4:00

Kayaşehir Otopark sorunu kazaya sebep oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir