Kayaşehir Otopark Sorunu

Son Güncelleme: 21 Mart 2015 - 11:32 1 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Kayabaşı bölgesinde 2010 yılında kurulan Kayaşehir yerleşim yeri daha kuruları kısa bir süre olmasına rağmen otopark sorunu yaşamaya başladı.

Kayaşehir Otopark Sorunu


Kayaşehir Otopark Sorunu ile Benzer Yazılar:

21 Mart 2015 Saat : 11:32
  FOTO

“Kayaşehir Otopark Sorunu” için 1 Yorum

  1. irfan dedi ki:

    TOKİ’nin yapmış olduğu tüm projeler vatandaşları bir birine düşürecek şekilde .. düzenlenmiştir. hiç bir projede doğru dürüş park, otopark, yeşil alan, sosyal alan (çocuk parkı, cami, alışveriş yerleri, eğlence, kaynaşma “otum ve dinlenme, gezi, spor, hayvan gezdirme” vakit geçirme, ağaçlandırma gibi bir düzenleme yoktur. insanları açık cezaevi şeklinde betonların arasına hapsetmek ve birbirleri ile didişmekten başka bir proje değildir. yani yapılarda bile insanları birbirine düşürmek için ortak gider üzerinden problem yaratılmaktadır. çağdışı bir israf.
    sitelere yaparsın alışveriş merkezlerini buraların kira geliri ile ortak giderler ödenir hiç kimseyi ortak gider ile problemi ile birbirine düşürmezsin.
    bazı konutlarda da yapı işçilik ve malzeme hatasından pencere su alması, beton ve duvarlarda çatlak hatta yarık, su tesisatlarında mutfak dolaplarında hataları var. saymakla bitmiyor vesselam, bu TOKİ mensuplarının almış olduğu maaş zehir zıkkım olsun demekten başka bir şey gelmiyor elden.

Kayaşehir Otopark Sorunu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir