Kayaşehir Şehir Parkı Otel İnşaatı Başladı

Son Güncelleme: 6 Nisan 2017 - 7:29 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Başakşehir‘de yapımı devam eden Türkiye’nin en büyük şehir parkı projesi içerisinde yer alan binaların yapımına başlandı.

Kayaşehir Şehir Parkı Otel İnşaatı Başladı

7 Adet Ofis Binası, Otel, Kongre Salonu, Spor Salonu, Satış Ofisi, Hayvanat Bahçesi, Biyolojik Gölet, Şölen Alanı, Açık Otopark İnşaatları, Kültürel Bahçeler, Açık Hava Spor Sahaları, Çocuk Oyun Alanları, Amfi Tiyatro, Köprülerin bulunduğu projede OTEL İNŞAATI temel atma işlemi tamamlandı.

Emlak Konut GYO İstanbul’da yeni bir proje için kolları sıvadı. Karma kullanımla olarak tasarlanan proje için ÇED süreci başlarken, projenin detayları da paylaşıldı.

İstanbul Başakşehir Kayabaşı’nda hayata geçirilecek olan proje için tüm izinler alındıktan sonra yüklenici bir inşaat firması tarafından inşa edilecek. kayasehiristanbul.net olarak bölgemizdeki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Toplam 363 bin 979 metrekare alanda yaşama geçirilecek projede otel, kongre merkezi, ofis, dükkan, spor salonu ve şehir parkı yer alıyor. 4 farklı parselde planlanan Emlak Konut Kayabaşı projesinin inşaat alanı 144 bin 776 metrekare olarak belirlendi.
236 milyon 909 bin 170 TL yatırım bedeline sahip olan projede 221 adet bağımsız üniteden oluşan 4 adet ofis ve dükkan binası, 170 odalı 1 otel binası, 1 kongre merkezi, 1 spor merkezi ve 175 bağımsız üniteli 3 adet ticari ünite bloku bulunuyor.

Kayaşehir Şehir Parkı Otel İnşaatı Başladı
2019 yılına kadar hizmete girmesi planlanan metro hattının Kayaşehir Merkez istasyonuna yakın mesafede yer alan Emlak Konut Kayabaşı projesi Avrupa Otoyolu bağlantı noktasına 10 kilometre, E-5’e 20 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

156.000 m2 İnşaat Alanına ve 300.000 m2 Rekreasyon Alanına Sahip.

BEĞENELİM…


Kayaşehir Şehir Parkı Otel İnşaatı Başladı ile Benzer Yazılar:

6 Nisan 2017 Saat : 7:29

Kayaşehir Şehir Parkı Otel İnşaatı Başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir