Kayaşehir Seyran Şehir’in Önü Tehlike Saçmakta

Son Güncelleme: 5 Nisan 2017 - 8:11 2 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Kayaşehir‘de Emlak Konut tarafından yaptırılan Seyran Şehir Konutlarının önündeki düzensizlik kazalara davetiye çıkarıyor.

 

Trafik lambalarında kırmızı ışığa takılan sürücüler beklememek için Seyran Şehir önündeki yaya yoluna giriş yapmaları yayaları tedirgin etmektedir.

Aynı sorun Seyran Şehir’in market istikametinde de yaşamaktadır.
Kayaşehir Seyran Şehir'in Önü Tehlike Saçmakta
Kayaşehir Seyran şehir’in girişi tarafındaki göbek kendini çok uyanık sanan ve yol dolanmamak için Happy Market‘inin önünden ters yola giren sürücülerin tehlikeli hareketlerine neden olmaktadır.

İki taraftan da oluşan bu olumsuz durum henüz ölüm ile sonuçlanan kazalara sebep olmadı. Ancak özellikle çocuklara araç çarpması ile sonuçlanan bir çok yaralanma hadisesine sebep oldu. Öncelikle Başakşehir Belediyesinin sonrada müteahhit firma ve site yönetiminin bu duruma bir an önce çözüm bulması gerekmektedir.

Marketin tarafından da ışıklar tarafından da seyran şehir önüne, kontrolsüz girişin önüne bir an önce geçilmesi gerekmektedir. Yoksa bazı vatandaşların canı çok kötü yanmak durumda kalacaktır. (Allah Muhafaza)

Whatsapp haber hattımıza sizden gelenler doğrultusunda Kayaşehir’in sorunlarının çözümüne ilişkin paylaşımlarınızı bekliyoruz.


Kayaşehir Seyran Şehir’in Önü Tehlike Saçmakta ile Benzer Yazılar:

5 Nisan 2017 Saat : 8:11

“Kayaşehir Seyran Şehir’in Önü Tehlike Saçmakta” için 2 Yorum

  1. Doğan dedi ki:

    Site yönetiminin girisimleriyle Büyükşehir burası için bir proje geliştirmektedir en kısa sürede kavşak düzenlenmesi yapılacak ve tehlike ortadan kalkacaktır

  2. burhan dedi ki:

    bizlerde site yonetimi ile bu konuyu gorustuk. ana yol ibb ye bagli ve gerekli girisimler yapildi proje asamadinda calisma tamamlaninca kavsak calismasi yapilacakmis. isiklar icinde yerel belediye uzerinden calisma devam ediyormus. bi kac gune sonuc aliriz diyorlar. umariz bu calismalar sonuc verir..

Kayaşehir Seyran Şehir’in Önü Tehlike Saçmakta Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir