Kayaşehir Spor Kulübü U-11 Şampiyonu

Son Güncelleme: 26 Ocak 2015 - 9:49 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Kayaşehir spor Kulübü bünyesinde top koşturan sporcular, Türkiye Futbol Federasyonu U11 Minikler Turnuvası 2’inci Grup Şampiyonu oldu.Kayaşehir Spor Kulübü U-11 Şampiyonu

16 maçta 16 galibiyet alarak büyük bir başarıya imza atan şampiyonlar, düzenlenen törende madalyayla ödüllendirildi.
2012 yılında kurulan ve 2’inci yılında şampiyonluk heyecanı yaşayan Kayaşehir Spor Kulübü bünyesindeki futbolcular, U11 Minikler Turnuvası 2’inci Grup Şampiyonu oldu. Emin Saraç Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde şampiyonluğu getiren sporculara madalyaları verildi. Ödül törenine Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Kulüp yöneticileri ve eğitmenleri ve sporcuların yanı sıra veliler katıldı.

Törende konuşan Kayaşehir Spor Kulübü Başkanı Selim Çelebi, “Bir yıldan az bir sürede bir araya gelen minik sporcularımız hiçbir hava şartına aldırış etmeden durmadan çalıştılar ve sonunda hak ettikleri şampiyonluğu kazandılar. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu kulübü kurmak için yola çıktığım değerli yol arkadaşlarımla hiçbir zaman öncelikle futbolcu yetiştirmeyi düşünmedik. Bizler spor yoluyla insani değerlerine, kültürel değerlerine ve manevi değerlerine bağlı, ne için yaşadığını bilen sorumluluk sahibi özgüveni yüksek insanlar yetiştirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Törende U11 Minikler Turnuvası’nda mücadele eden ve 16 maçta 16 galibiyet elde ederek 2’inci grup şampiyonu olan sporcuların isimleri tek tek okunarak sahneye çağrıldı. Sporcuları gösterdikleri başarından dolayı tebrik eden Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, şampiyon miniklere madalyalarını takdim etti.

Kısa sürede büyük başarıya imza atıldığına dikkat çeken Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, “Bu yıl güzel bir başarı elde ettiler. İnanıyorum ki bu başarı devam edecek. Çünkü biz Türkiye’de ilk defa aynı bilgi evleri gibi bütün mahallelerde spor parkları oluşturuyoruz ve bunu spor kulüplerimizle beraber yapıyoruz. Kayaşehir’de de Kayaşehir Spor Kulübü’yle beraber bu şekilde çalışma başlattık. Şuanda 2 ben 500’e yakın öğrencimiz var. Bunun içerisinde yetenekli çocuklarımızı bulup hangi spor dalında yetenekliyse o konuda önemli başarılı çalışmalara imza atacaklar diye düşünüyoruz. Şuanda da 16 maçta 16 galibiyet gerçekten güzel bir başarı. Kendilerini tebrik ediyoruz. İnanıyorum ki yeni spor parkları projesinden sonra bu bölgede bütün mahalle spor kulüplerimiz güzel başarılara imza atacak diye düşünüyorum” dedi.


Kayaşehir Spor Kulübü U-11 Şampiyonu ile Benzer Yazılar:

26 Ocak 2015 Saat : 9:49
  SPOR

Kayaşehir Spor Kulübü U-11 Şampiyonu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir