Kayaşehir Sular Vadisinde Kaynak Suyu Çıktı

Son Güncelleme: 22 Haziran 2013 - 1:14 1 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Kayaşehir 16. bölge sular vadisi sınırında, kaynak suyu bulundu. Edindiğimiz bilgiye yöre Kayabaşı yöre halkı bu suyun varlığından daha önceleri haberdardılar. Kayaşehir Sular Vadisinde Kaynak Suyu Çıktı Emlak yönetimi bu suyu değerlendirmeye almış ve suyun bulunduğu yere büyük bir kuyu inşaatı başlamıştır.

Kayaşehir Sular Vadisinde Kaynak Suyu Çıktı

İlgililer bu suyun, sular vadisi ve kuyu çevresindeki bölgelerin sulamasında kullanılacağını söylediler. Diğer bölgelerde taşıma usulu ile isterlerse bu sudan sulama için yararlanabilecekler.


Kayaşehir Sular Vadisinde Kaynak Suyu Çıktı ile Benzer Yazılar:

22 Haziran 2013 Saat : 1:14

“Kayaşehir Sular Vadisinde Kaynak Suyu Çıktı” için 1 Yorum

  1. Mehmet dedi ki:

    Kayasehir 12 bülge yunetimiihmalsizlik yapmaya basladi nedeniise bulgeye girene cikana guvenlik gurevlileri herhangi surgu sual yapmadan aracli veye aracsiz iceri giriyorlar cimler aĝaçlar kurumak uzere site için binlercew alinmis cicek 100/15 i kurudu bumu yuneticilik aydatlarA gelince 1 gün gecikirse hemen faiz işleniyor yünetim güvenlik gurevlileri site temizlik elemanları her kes maisini aliyor veren site sakinleri neden hizmet i boşnver etmişler bian unce bunlarin tuzeltilmesini rica ediyuruz yetkililer ilglensinler sevgi ve saygılarımla

Kayaşehir Sular Vadisinde Kaynak Suyu Çıktı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir