Kayaşehir Yeni Projeri ile buluşmaya hazırlanıyor

Son Güncelleme: 21 Kasım 2012 - 1:21 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Kayaşehir Uydukent’in işlevselliğini arttırmak ve site sakinlerimizin her tür imkandan yararlanmasını sağlamak amacıyla daha önce Emlak Yönetim Hizmetleri

Kayaşehir Yeni Projeri ile buluşmaya hazırlanıyor

Toki Kayaşehir Görsel Güzellikleri

Genel Müdürlüğü ve Başakşehir Belediye Başkan ve Yardımcılarıyla birlikte yapılan toplantıda Kayaşehir’imize yapılacak sosyal donatılar üzerinde gerekli görüşmeler yapılmış ve bu konularda gerekli proje çalışmaları başlamıştır.

Proje çalışmalarının ardından Belediye ile yapılan görüşmede ilk etapta yapılacak projelerle ilgili çalışmalar; 8.Bölgede Futbol sahası ve Çocuk Oyun Grubu, 1.Bölge ve 3. Bölge arasında Yürüyüş Yolu ve Fitness Aletleri ile ilgili çalışmalar bu hafta itibariyle Belediye tarafından başlatılmıştır. 6.Bölgede 7 dönüm alana Çocuk Parkı ve Halı saha yapımına 6 ay’lık bir süreçte başlanacak olup, 9.Bölgemizde de Yürüyüş Yolu ve Fitness Aletleri ile ilgili çalışmalar ve bir çok sosyal alan ve donatılar proje dahilinde başlatılacaktır. Bunun yanında Karakol yanındaki kavşak noktasından başlamak üzere bir çok noktaya sinyalizasyon, kasis yaya yolu vb. çalışmalarda önümüzdeki günlerde başlayacaktır.

 


Kayaşehir Yeni Projeri ile buluşmaya hazırlanıyor ile Benzer Yazılar:

21 Kasım 2012 Saat : 1:21

Kayaşehir Yeni Projeri ile buluşmaya hazırlanıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir