Kayaşehir’de Araçlar Zarar Görüyor

Son Güncelleme: 12 Ocak 2016 - 2:33 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Site içerisindeki otoparklarda araçlara zarar verme olayı gitgide artmaktadır. Özellikle Binaların altına denk gelen otoparklarda camdan veya balkondan atılan eşyalar ile araçları zarar görmektedir.

Kayaşehir’de Araçlar Zarar Görüyor

Site yönetimi ise bu duruma tamamen duyarsız kalmaktadır. Daire kapısı önlerine bırakılan terliklerin kaldırılması ile ilgilenen emlak yönetim;
Yangın boşluğuna koyulan bir iki eşyanın peşine düşen emlak yönetim bu konuya sağır olmasına bir mana verilememektedir.

Peki neler yapabiliriz? Kayaşehir Emlak Yönetim yöneticileri bu konu hakkında daire sakinlerini uyarabilir, Bina girişlerine duyuru yazıp bırakabilir, vb. daha köklü bir çözüm bile önerebiliriz ancak bunları yapmaktan aciz bir yönetime büyük projeler sunamıyoruz. Toki, Kayaşehir projesini planlar iken eksik bıraktığı gözden kaçırdığı bir nokta oldu.

Oyun alanları, otopark ve kamelyaları projede düşünürken bunların iç içe değil de ayrı ayrı olması gerektiğini farkına varamamış olmalılar. Dolayısı ile çocukların oyun alanı otoparkların içi, kamelyanın önü otopark olmuş. Hepsi iç içe girmiş. Bu durum da sonradan birçok sorunun oluşmasına neden olmuş.

Oyun alanında oynayan çocuklar birbirlerine attıkları taşlar araçların camlarını kırmaktadır.

Site yönetimi yapılan bu hataları düzeltebilir. Ancak 5 yıl geçmesine rağmen Toki’nin emanetine sahip çıkamadığı gibi siteyi daha kötü hale getirmiştir.

Bu olumsuz durumların bir an önce düzelmesini umut ediyoruz.


Kayaşehir’de Araçlar Zarar Görüyor ile Benzer Yazılar:

12 Ocak 2016 Saat : 2:33

Kayaşehir’de Araçlar Zarar Görüyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir