Kayaşehir’de Pis Su Sorunu Sürüyor

Son Güncelleme: 8 Mart 2017 - 1:51 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toki Kayaşehir 17.Bölge‘de yaşanan su kirliliğine site yönetiminin kayıtsız kalması kabul edilir bir durum değildir.

Musluklardan akan çamur halindeki suya Boğaziçi Site yönetiminin kulaklarını tıkaması gözlerini yumması hangi akılla izah edilebilir.

Kayaşehir Kirli Sıcak Suİstanbul’un, Başakşehir‘in, Kayaşehir’in hatta ve hatta Toki Kayaşehir 17.Bölge’de dahi İski suyu tertemiz akarken  Toki Kayaşehir 17.Bölge’deki bazı binaların sıcak suyu çamur olarak akması nasıl izah edilir? Birde bu durumun sorumlusu olarak İSKİ görülmesi akıllara ziyandır. Site yönetimi suyun çamur olarak akmasına sebep olan nedenleri araştırıp gidermesi gerekirken bu durumun bizimle alakası yok şeklinde davranması görevi ihmal ettiklerinin açık delilidir.

Bu site yönetimini kim Toki Kayaşehir 17.Bölge sakinlerinin başına sarmış ise bir an önce bu  görevini suistimal eden yönetimi fes etmelidir.

Bizler görmeye dahi tahammül edemez iken Toki Kayaşehir 17.bölgedeki hak sahipleri bu  durumla yaşıyor olmaları çok üzücü.

Whatsapp haber hattımıza gelen fotoğrafları sizden gelenler bölümünde Kayaşehir’in sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak için yayınlamaya devam ediyoruz. 


Kayaşehir’de Pis Su Sorunu Sürüyor ile Benzer Yazılar:

8 Mart 2017 Saat : 1:51

Kayaşehir’de Pis Su Sorunu Sürüyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir