Kayaşehir’deki Fareler için Yetkililer Ne Yapıyor?

Son Güncelleme: 22 Ekim 2017 - 12:29 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Daha öncede Kayşehir’deki kedi büyüklüğündeki fareleri kayasehiristanbul.net sitemizde konu etmiştik. Bu lağım farelerinin büyüklüklerine dikkat çekerek yerleşim yerlerinde dolaştıklarını haber etmiştik.

Kayaşehir'deki Fareler için Yetkililer Ne Yapıyor?

 

 

Site yönetimlerinin ve Başakşehir Belediyesinin bu konuda işbirliği içerisinde olup bu zararlı hayvanatı yok etme konusunu birkez daha hatırlatmada fayda görüyoruz.

Bu konu hakkında daha önce birşey yapılıp yapılmadığı bilemiyoruz. Ancak videodan gördüğümğz kadarı ile artık tek tek değil sürü halinde lağım fareleri Kayaşehir’de gezmeye başladılar.

 

Toki Kayaşehir 3. ve 4. bölge civarında bir takipçimiz suru halında gezen bu lağım farelerinin görsellerini bizler ile paylaştılar. Çocukları dişlemeleri durumunda avuç içi kadar et koparabilecek kadar büyük olan bu fareleri bir an önce imha edilmesi ve bunların yaşadıkları yerlerin tespit edilip yok edilmesi gerekmektedir.

Video ve fotoğrafları bizler ile paylaşan Ahmet kardeşimize teşekkür ederiz. Bu konunun ivedilikle çözümü için site yönetimleri,  Başekşehir Belediyesi ve İBB Beyaz masa 153 aranmalıdır.

DEV FARELER KAYAŞEHİR KONUTLARINDA


Bize ulaştırdığınız paylaşımlarınız Sizden gelenler bölümünde yayınlanır 

 


Kayaşehir’deki Fareler için Yetkililer Ne Yapıyor? ile Benzer Yazılar:

22 Ekim 2017 Saat : 12:29

Kayaşehir’deki Fareler için Yetkililer Ne Yapıyor? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir