Kayıp kardeşini hastanede buldu!

Son Güncelleme: 15 Kasım 2012 - 1:19 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir’de sokağa çıkan ve bir haftadır kayıp olan zihinsel engelli genç, hastanede bulundu. Kayıp kardeşini hastanede buldu!

El ilanı dağıtarak kardeşini arayan Ömer Doğan’ın sevinci yüzüne yansıdı.

Başakşehir’de 1 hafta önce gezmek için evden ayrılan zihinsel engelli Öner Doğan, akşam geri dönmeyince ailesi endişeye kapıldı. Mahallede Doğan’ı arayan ağabey Ömer Doğan, arama çabaları sonuç vermeyince polise giderek kayıp başvurusunda bulundu. Üzerinde kardeşinin fotoğrafı bulunan el ilanları bastıran ağabey Ömer Doğan, her yerde kardeşini aramaya başladı. Doğan ailesi, mutlu haberi Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde aldı. Bir haftadır hastanede bulunan zihinsel engelli Öner Doğan ağabeyini karşısında görünce sevinci yüzünden okundu.

Kardeşinin işlemlerini tamamlayarak eve götüren ağabey Doğan, kardeşinin başından geçenleri şöyle anlattı: “Kardeşim Başakşehir’de kaybolmuştu. Çevrede çok aradık ama sonuç alamadık. Durumu polise bildirdik. Kardeşim Atatürk Havalimanı’nda bulunmuş. Havalimanının hangi kısmına girdiğini bilmiyoruz. Polis orada şüpheli şahıs olarak gözaltına almış. Kardeşimin zihinsel engelli olduğu için davranışları normal değil. Polis, işlem yaptıktan sonra kardeşimi bu hastaneye getirmiş. Ben de buraya gelerek kardeşimi aldım. Çok sevinçliyim.”

Hastanede işlemleri tamamlayan Ömer Doğan, kardeşinin elini bir an olsun bırakmadı. İki kardeş daha sonra eve gitmek üzere hastaneden ayrıldı.

CİHAN

Kayıp kardeşini hastanede buldu! ile Benzer Yazılar:

15 Kasım 2012 Saat : 1:19

Kayıp kardeşini hastanede buldu! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir