Kaymakam site yönetimlerini ziyaret etti

Son Güncelleme: 19 Kasım 2017 - 9:25 2 Yorum Yazar:

Kaymakam Kazım TEKİN, Kayaşehir Bahçetepe ve Kayabaşı Kiptaş Konutları Site Yöneticilerini ziyaret etti. Ziyarette, Kaymakam TEKİN ve beraberindeki kamu görevlileri, site yöneticilerinden, sitelerinin sorunları hakkında bilgi aldı.

Kaymakam site yönetimlerini ziyaret etti

Ayrıca, İlçemiz hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Sorunlar hakkında çözüm yolları kurum yöneticileriyle karşılıklı olarak istişare edildi.

Kaymakamlığımızca yürütülen Madde Bağımlılığı ile Mücadele Projesi konusunda Site Yöneticilerinden bilgiler alındı ve işbirliği üzerinde duruldu. Ziyaret programına Kaymakam Kazım TEKİN ile birlikte İlçe Yazı İşleri Müdürü Yaprak KAHRAMAN, İlçe Sağlık Müdürü Doğan UYSAL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan YILMAZ ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökhan YUGURTCU da katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Linkler:

Kaymakam site yönetimlerini ziyaret etti ile Benzer Yazılar:

19 Kasım 2017 Saat : 9:25

“Kaymakam site yönetimlerini ziyaret etti” için 2 Yorum

  1. sinan topçu dedi ki:

    kaymakam bey yanlış yeri ziyaret etmiş site yönetimi değil orada oturan vatandaşı ziyaret etmeli ve şikayetlerini dinlemeliydi defalarca arayarak onca mail atamama rağmen güvenlik kartlı geçiş çalışmamakta ve araba giriş çıkışları kontrol altına alınmamıştır. 9.bölge site yönetimi bu konularda çok duyarsız ve ilgisiz dir.

  2. Ercan dedi ki:

    Kaymakam bey İlçe Milli Eğitim Müdürüne de ziyarete gitsin. İstanbul Kayaşehir Özel Uğur Kurs ve Etüt Merkezi İlçe Milli Eğitim tarafından desteklenmekte ve korunmaktadır. Ruhsatsız küçük bir büfeye bile müsade edilmez iken 1200 öğrencili ruhsatsız kaçak kurs ve etüt İstanbul’un merkezinde pervasızca işletiliyor. Ve yetkili devlet kurumları seyirci kalıyor. Acaba ne gibi çıkarları var bilemiyoruz. Ama kanunsuz bir durum olduğu kesindir. Devletten maaş al, devletin kanunlarını uygulama ve görevi kötüye kullan. Bu durumu vatandaşlar olarak kabul etmiyoruz ve kamuoyuna duyuruyoruz.

Kaymakam site yönetimlerini ziyaret etti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-

ANKET

Toki’den Konut Talep Ediyorum

Toki'den İstanbul'da Konut İstiyorum

  • Evet --> 739
  • Hayır --> 12
Gönder
Sonuçlar