Kaymakam site yönetimlerini ziyaret etti

Son Güncelleme: 19 Kasım 2017 - 9:25 1 Yorum Yazar:

1 Paylaşımlar

Kaymakam Kazım TEKİN, Kayaşehir Bahçetepe ve Kayabaşı Kiptaş Konutları Site Yöneticilerini ziyaret etti. Ziyarette, Kaymakam TEKİN ve beraberindeki kamu görevlileri, site yöneticilerinden, sitelerinin sorunları hakkında bilgi aldı.

Kaymakam site yönetimlerini ziyaret etti

Ayrıca, İlçemiz hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Sorunlar hakkında çözüm yolları kurum yöneticileriyle karşılıklı olarak istişare edildi.

Kaymakamlığımızca yürütülen Madde Bağımlılığı ile Mücadele Projesi konusunda Site Yöneticilerinden bilgiler alındı ve işbirliği üzerinde duruldu. Ziyaret programına Kaymakam Kazım TEKİN ile birlikte İlçe Yazı İşleri Müdürü Yaprak KAHRAMAN, İlçe Sağlık Müdürü Doğan UYSAL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan YILMAZ ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökhan YUGURTCU da katıldı.


Kaymakam site yönetimlerini ziyaret etti ile Benzer Yazılar:

19 Kasım 2017 Saat : 9:25

“Kaymakam site yönetimlerini ziyaret etti” için 1 Yorum

  1. sinan topçu dedi ki:

    kaymakam bey yanlış yeri ziyaret etmiş site yönetimi değil orada oturan vatandaşı ziyaret etmeli ve şikayetlerini dinlemeliydi defalarca arayarak onca mail atamama rağmen güvenlik kartlı geçiş çalışmamakta ve araba giriş çıkışları kontrol altına alınmamıştır. 9.bölge site yönetimi bu konularda çok duyarsız ve ilgisiz dir.

Kaymakam site yönetimlerini ziyaret etti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir