Kiptaş 2018’de 3 bin Ucuz konut yapacak

Son Güncelleme: 21 Aralık 2017 - 10:06 0 Yorum Yazar:

70 Paylaşımlar

İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Kiptaş 2018’i sosyal konut ve kentsel dönüşüm yılı ilan ediyor. Yeşilce Aydos proje lansmanında konuşan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım İstanbul’a 2018 yılında 200 bin TL’nin altında 3 bin konut yapacaklarını açıkladı.

Kiptaş 2018'de 3 bin Ucuz konut yapacak

İstanbul Pendik’te konumlandırılan KİPTAŞ’ın yeni konut projesi Kiptaş Yeşilce Aydos; sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtıldı. Bugün (20 Aralık Çarşamba) gerçekleştirilen yeşilce Aydos proje tanıtımında konuşan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım 2018 yılında istanbul’da 200 bin TL’nin altında 3 bin yeni konut üreteceklerini açıkladı. 2017 yılında piyasanın urgun geçmesine rağmen KİPTAŞ için bir toparlanma yılı olduğunu kaydeden Yıldırım, yeni projelerin devam edeceğini ve genellikle kentsel dönüşüm projeleri geliştirileceğini söyledi.

İstanbul Anadolu yakasının gözde lokasyonları Pendik ve Beykoz’da konut projelerine ağırlık verileceğini açıklayan Yıldırım Silivri arazisi hakkında da konuştu. Silivri’de arazinin tarım arazisi olduğuna dair çıkan haberlerin tamamen yalan olduğunu ve orada arsası bulunan bir gazetecinin iftirası üzerine yayınlandığı ifade eden Yıldırım ruhsatın alındığını ve 6 ille 8 arasında karşılıklı bloklar yapılacağını açıkladı.

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım ayrıca Silivri ve Bahçeşehir lokasyonlarında da sosyal konutlar üretileceğinin müjdesini verdi.


Kiptaş 2018’de 3 bin Ucuz konut yapacak ile Benzer Yazılar:

21 Aralık 2017 Saat : 10:06

Kiptaş 2018’de 3 bin Ucuz konut yapacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir