KİPTAŞ Çatalca konutları için sil baştan

Son Güncelleme: 30 Ekim 2017 - 10:27 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

KİPTAŞ Çatalca Konutları’nın arazisi içerisinde kalan gecekondular yıkımlarıyla ilgili tebliğ yapılan 71 hane sahibi ile Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Güzel, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Emlak Daire Başkanlığı Mesken Müdürü Abdülkadir Yılmaz ile görüştü.KİPTAŞ Çatalca konutları için sil baştan Yapılan görüşmede yıkılacak konutların yeniden tespitinin yapılmasına karar verildi.

Fiyatlar çok yüksek
Kimseyi mağdur etmeyeceklerini ifade eden İBB Mesken Müdürü Abdülkadir Yılmaz, “Hiç kimseyi mağdur etmeme gayreti içerisinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın sürecin takipçisi olduğunu ifade eden Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Güzel, “Şu an verilen fiyat yüksek. Sayın müdürümün yaklaşımı ve vatandaşı tek tek dinlemesi, tekrar tespit için bir defa daha ilçemize gelme noktasındaki talebimizi uygun görmesi bize ayrıca bir umut veriyor. Burada bulunan gecekondu sahibi vatandaşlarımızın mağduriyetini en düşük seviyede bu işi sonlandırmak istiyoruz” şeklinde konuştu. Gazetemİstanbul Gazetesi


KİPTAŞ Çatalca konutları için sil baştan ile Benzer Yazılar:

30 Ekim 2017 Saat : 10:27

KİPTAŞ Çatalca konutları için sil baştan Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir