KİPTAŞ’da kampanyaya katıldı

Son Güncelleme: 24 Şubat 2017 - 7:40 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Emlak Konut GYO ‘Güçlü Türkiye İçin’ konut edindirme kampanyasına Kiptaş ‘da ‘biz de varız’ dedi.

KİPTAŞ'da kampanyaya katıldı

Hemen teslim KİPTAŞ projeleri kapsamında başlatılan kampanya devam ediyor. Peşin alımlarda yüzde 20 indirim yapılan Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir ve Venezia projesinde 240 ay taksit imkanıyla konut satışı başladı.

Düzenlediği kampanya ile uzun vadeli konut satışını başlatan Kiptaş, kampanyaya ek olarak konut alıcılarına peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajı sağlıyor.
“Güçlü Türkiye İçin” 20 yıl vadeli konut sahibi olma kampanyasını hayata geçiren KİPTAŞ, Vaditepe Bahçeşehir ve Venezia Mega projelerini dev kampanyasına dahil etti. KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen her iki projede de yaşam başlarken teslime hazır konutlar alıcılarına büyük avantaj sağlıyor.
Satışların stoklarla sınırlı olduğu kampanyanın sağladığı 60 aya vade farksız, 120 aya yüzde 0.45, 240 aya ise yüzde 0.79 vade farkıyla konut kredisi imkanın yanı sıra KİPTAŞ, yatırımcılara peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajı da sunuyor.

YILDIRIM; “DÜZENLENEN KAMPANYA İLE KOLAYLIKLA EV SAHİBİ OLUNABİLECEK”

Türkiye’de ilk defa tüketicinin bu kadar esnek ödeme modeliyle konut sahibi olacağını vurgulayan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım; “Bizler KİPTAŞ olarak ‘Güçlü Türkiye’ için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bu amaçla düzenlenen kampanya ile konut alıcılarına 240 ay vade avantajının yanı sıra peşin alımlarda yüzde 20 indirim de sağlıyoruz. Daha önce peşinat ve yüksek vade farkı nedeniyle konut sahibi olamayan vatandaşlar bu kampanya ile kolaylıkla ev sahibi olabilecek.” dedi.

Vaditepe Bahçeşehir Konutları


 


KİPTAŞ’da kampanyaya katıldı ile Benzer Yazılar:

24 Şubat 2017 Saat : 7:40

KİPTAŞ’da kampanyaya katıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir