KİPTAŞ Vaditepe evleri kampanyalı satışlar

Son Güncelleme: 27 Ekim 2014 - 9:43 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Vaditepe Bahçeşehir’in örnek dairesi ziyarete açıldı KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği 4 bin konutluk dev projesi Vaditepe Bahçeşehir’de 302.125 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışlar devam ediyor. KİPTAŞ Vaditepe evleri kampanyalı satışlar

İnşaatın hızla sürdüğü, Vaditepe projesinin örnek dairesi ziyarete açıldı.

KİPTAŞ VADİTEPE KONUTLARINDA 48 AYA KADAR 0 FAİZLİ TAKSİT İMKÂNI

Fiyatların 302.125 TL’den başladığı Vaditepe Bahçeşehir’de 48 aya kadar vade farksız ödeme imkânı sunuluyor. Ayrıca projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat, 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla, uygun faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabiliyor.

KİPTAŞ tarafından İstanbul Bahçeşehir bölgesinde hayata geçirilen Vaditepe konut projesi kapsamında örnek daireler görücüye çıktı.kayasehiristanbul.net

Bahçeşehir’de KİPTAŞ tarafından inşaa edilen Vaditepe projesinde örnek daireler ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu. İnşaat çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiği Vaditepe konut projesinden ev sahibi olan veya yeni olacaklar için örnek daireler hazırlandı.

Müşterilerin beğenisine sunulan Vaditepe Bahçeşehir konutları örnek daireleri KİPTAŞ web sitesi üzernden online olarak gezilebiliyor.

Modern yaşamın yeni “mahalle” kültürü

Vaditepe Bahçeşehir’in en değerli ve en büyük arazisi üzerinde hayata geçirilen Vaditepe Bahçeşehir;

hepimizin özlediği o sımsıcak mahalle kültürünü, modern yaşamın kent olgusu içinde kendine has üslubuyla yeniden yorumluyor. Sizlere şehrin içinde doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.İstanbul’a modern eserler kazandırmayı kendine misyon edinmiş olan Kiptaş’la, son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini alan Bahçeşehir’de yeni bir hayat başlıyor.

Vaditepe’li olmak için geç değil!

Bahçeşehir’in en değerli arazisi üzerine konumlandırdığımız ‘’Vaditepe Bahçeşehir’de, henüz 8 ay olmasına rağmen yaşam hızla kuruluyor.

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü Vaditepe’de yerinizi almak için Satış ofisimize gelerek, Örnek dairemizi gezip bu yaşam alanını yerinde görebilirsiniz


KİPTAŞ Vaditepe evleri kampanyalı satışlar ile Benzer Yazılar:

27 Ekim 2014 Saat : 9:43

KİPTAŞ Vaditepe evleri kampanyalı satışlar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir