Kirazlı-Olimpiyat metro seferi talebi

Son Güncelleme: 29 Eylül 2016 - 3:18 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Sizden Gelenler bölümünde Necmettin K. takipçimiz Kirazlı ile Olimpiyat metrosu arasında bir  sefer koyulması konusunda kamuoyu oluşturmaya çalışıyor.

www.kayasehiristanbul.net olarak yetkililerin bu talebi duyup değerlendirmesi için maili sizler ile paylaşıyoruz.

“MAÇ GÜNLERİNDE OLDUĞU GİBİ KİRAZLI OLİMPİYAT METROSU ARASI DİREK METRO SEFERLERİ İSTİYORUZ..

Kirazlı-Olimpiyat metro seferi talebiOLİMPİYAT METRO HATTINI KULLANAN YOLCULARIMIZDAN RİCAMIZ SORUN ÇÖZÜLÜNCEYE KADAR LÜTFEN..! 15–GÜNDE BİR (153) BEYAZ MASAYI ARAYALIM..

KAYAŞEHİR Ve Civarına METRO-NUN Gelmesine En Az 3–Yıl Var Bu Durumda Trafik Çilesinden Uzak Kısa Vade de Çözüm Mevcut OLİMPİYAT METRO Hattının Daha Verimli Kullanılması Olacaktır..

İKİTELLİ İstasyonundan Sonra METRO KENT Yönüne Giden Yolcu Sayısından OLİMPİYAT METROSUNA Giden Yolcu Sayısı Daha Fazla Olduğu Halde 3-Yıldır ISRARLA İKİTELLİ METRO İSTASYONUNDA AKTARMA Yaptırmak Bu Millete Keyfi Eziyettir. 3–Yıl Daha Bu Eziyeti Çekmek İstemiyoruz.. HATTIN Gerek METROKENT Gerekse OLİMPİYAT METROSU Yönüne Gitmesi İçin Alt Yapısı Olduğu Halde ISRARLA Aktarma Yapmaya Devam Ediliyor. ASLINDA KİRAZLI METRO Aktarması Dahi Kalkabilir Zaten Arada Bir Ücret Ödenmiyor İnsanları İki Merdiven Çıkartım Sonra Aynı Merdivenlerden Geri İndirmek Mille Eziyettir. Zamanında İstasyon Buna Göre Düzenlenebilirdi.Elbette Gerektiğinde Aktarma Olacak Ama OTOGAR İSTASYONUN DA Olduğu Gibi METRO Aktarması Aynı Zeminde Ve Geniş Bir Alanda Olmalıdır..

1–İKİ TELLİ METRO AKTARMASININ KALDIRILMASI ÖNCELİĞİMİZDİR..

2—OLİMPİYAT METRO İSTASYONUNDAN SEFER YAPAN TÜM OTOBÜS HATLARININ METRONUN RUHUNA UYGUN ŞEKİLDE DAHA SIK SEFERLER YAPMASI .ÖZELLİKLE SABAH OLİMPİYAT METRO Yönüne AKSAM Tersi İSTİKAMETLERDE..

3–TOKİ FENERTEPE KONUTLARINDAN OLİMPİYAT METROSUNA DİREK GİDECEK YENİ BİR OTOBÜS HATTI KONULMASI ( MK16)

TOKİ FENERTEPE Ulaşım. Anlamında Çok İhmal Edildi Maalesef Edilmeye de Devam Ediliyor..
4–HEMEN OLİMPİYAT METROSUNUN YANINDAN GEÇEN 79K YENİBOSNA OTOBÜS HATTININ OLİMPİYAT METROSUNDAN GEÇEREK SEFER YAPMASI BU DURUM HATTI UZATMAYACAĞI GİBI DURAK İPTALİNEDE YOL AÇMAYACAKTIR BÖYLELİKLE MK11 OTOBÜS HATTINI KAÇIRAN YOLCULAR İÇİN VEYA KAYAŞEHİR MERKEZDEN ŞAHÎN TEPESİ VS.. GEÇMEK İSTEYENLERE ALTERNATİF OLACAKTIR.

Dünden Bu Güne Belediye Hizmetlerinde Çok Şeyler Değişti Bunların Farkındayız Ve Geçmişi Unutmuyoruz. TEK SORUN Bazı Birimlere İşin Ehli Olmayan İnsanların Getirilmesi Buna Bağlı Olarak. Alan Çalışması Yapılmadan Masa Başından Kararlar Alması. Veya Alan Çalışması Yapan Görevlilerin Sorunları Yukarıya Eksik Yada Hiç Bildirmiyorlar.

Beyaz Masadan Gelen Yanıtlarda MAÇ Günlerinde Oluşan Yolcu Sayısı İle NORMAL ZAMANDA Oluşan Yolcu Sayısını Kıyaslayarak Yanıltıcı Bilgi Veriliyor. Elbette MAÇ Olunca Tüm METRO Hatlarında Yoğunluk. Olur Ayrıca Sadece OLİMPİYAT İSTASYONUNDAN Binen Yolcu Sayısı Baz Alınarak Yolcu Sayısı Az Diyorlar… BİZ OLİMPİYAT STADINDAN KİRAZLI METROSUNA HAVADAN GİDELİM DEMİYORUZ.. Sonuçta Olimpiyat Stadından Kirazlı Metrosuna Kadar 5–Müşterek Durak Var. Değerlendirme Buna Göre Yapılırsa Daha Doğru Sonuçlar Alınır. Zaten İKİTELLİ İşkence Aktarması Kalktığında Yolcu Sayısı Daha da Artacaktır..

LÜTFEN..!
Bu Konuya 5–Dakika Vakit Ayıralım.
BEYAZ MASA–153–Veya__https://beyazmasa.ibb.gov.tr/ “


Kirazlı-Olimpiyat metro seferi talebi ile Benzer Yazılar:

29 Eylül 2016 Saat : 3:18

Kirazlı-Olimpiyat metro seferi talebi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir