Kıvanç Tatlıtuğ’dan Sinem Kobal açıklaması!

Son Güncelleme: 20 Eylül 2017 - 12:35 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Kıvanç Tatlıtuğ’dan Sinem Kobal açıklaması!
0 Paylaşımlar

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ geçen günlerde ‘Sinem Kobal’ı partner olarak istemedi’ şeklinde çıkan haberlere açıklık getirdi. Dört yıllık bir aradan sonra yeniden bir firmanın yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ basın mensuplarıyla bir araya geldi.Bir toplantıda soruları yanıtlayan Kıvanç Tatlıtuğ herkesin aklındaki ‘Sinem Kobal reddi’ haberlerine de açıklık getirdi.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Sinem Kobal açıklaması!

Sözcü’den Edda Sönmez’in haberine göre, Kıvanç Tatlıtuğ şunları söyledi: ” Habere şehir dışındayken denk geldim. Bazı şeyleri söylemekten ben de sıkıldım ama bu durum işimizin bir parçası galiba. Bir takım haberlerin üretilmesi ve sonrasında sanatçıya söz hakkı doğması bu işin parçası.

Ancak böyle bir şey mümkün değil! Bunu sizin huzurunuzda da söylemek istiyorum bu yaz bana gelen senaryoları okudum. Her oyuncu gibi sonuçta nihai bir karar veriyorsunuz okuduktan sonra ancak bunun dışında herhangi bir kadın ya da erkek oyuncunun adı geçmedi. İsim konuşulmadı… Bu sene proje yapacaksam ki yapacağım önce senaryo gelir okunur ve şekillenir yani bu tarz bir isim reddi olmadı. Yine Ay yapımla çalışmaya devam edeceğim. Zaten benim tek görevim senaryoyu okumak partner ismi önermek gibi bir durumum söz konusu değil dizi ya da film ekibinde bunları belirleyecek insanlar zaten var.”


Kıvanç Tatlıtuğ’dan Sinem Kobal açıklaması! ile Benzer Yazılar:

20 Eylül 2017 Saat : 12:35

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Sinem Kobal açıklaması! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir