Konut kurduran simülasyon

Son Güncelleme: 22 Şubat 2013 - 12:25 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İnternet tabanlı konut üretim simülasyonunda kendi konutunuzu inşa ediyorsunuz.

Konut kurduran simülasyonSimülasyonu geliştiren E-Veri Firması Pazarlama Müdürü Ferhat Balaban, stratejik bir kaynak toplama oyunu olan 9DollarsHome’da oyuncuların konut üretiminin temel girdileriyle en hızlı ve ekonomik konutu inşa etmeye çalışacaklarını söyledi. Balaban, “Oyuncular sanal olarak konut üretecekler ama sonunda minimum maliyetle maksimum kalitede konut inşa eden yarışmacı ödül kazanacak” dedi.

Oyunun konut üretimindeki 5 ana kaynağın toplanmasıyla başlayacağını söyleyen Ferhat Balaban, simülasyonla ilgili şu bilgileri verdi: “5 ana kaynağımız Su, Demir, Odun, Cam ve Taş. Her yarışmacıya önce binalarını inşa edeceği boş arazi verilecek. Yarışmacılar önce topladıkları kaynaklarla konut yapımı için gerekli olan şantiye binalarını kuracak, ardından da konut yapımına geçecekler. Yarışmacılarımıza arazileri ve temel girdileri verecek onlardan stratejik hamlelerle en hızlı ve kaliteli konutu üretmelerini isteyeceğiz. Toplam 2 ay sürecek olan oyuna üye olmak isteyenler, 22 Mart 2013 tarihine dek kayıt olabilecekler.”

9DollarsHome’da inşaatta ihtiyaç duyulan işgücünü de yarışmacıların üreteceğini belirten Ferhat Balaban, “Temel İşçiler dışında üç sınıf işçinin yer aldığı simülasyonumuzda yarışmacılar önce Temel İşçileri üretip daha sonra bunlardan ihtiyaç duydukları kadarını konut üretimindeki rollerine göre Akademisyen (Mühendis), Çiftçi ya da İnşaatçı’ya dönüştürecekler. Ayrıca üretilen yiyecekler de bu üç işçi grubunun mutluluk seviyelerine etki edecek ve daha mutlu işçilere sahip olan yarışmacılar daha hızlı ve verimli bir konut yapımı gerçekleştirerek rakiplerinin önüne geçecekler.” dedi. Hürriyet


Konut kurduran simülasyon ile Benzer Yazılar:

22 Şubat 2013 Saat : 12:25

Konut kurduran simülasyon Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir