Ligde bulunduğumuz konum sürpriz değil

Son Güncelleme: 15 Ekim 2016 - 9:48 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir ve A Milli Takımımız’ın kalecisi Volkan Babacan, ligde bulundukları konumu hak ettiklerini söyledi.
Ligde bulunduğumuz konum sürpriz değil

“Bu noktaya daha önce de gelmek isterdik. Hem lig lideri hem de Milli Takım’ın kalesini korumak çok güzel bir duygu. Burada müthiş bir düzen var. Hedefimiz şampiyonluk diyemeyiz ama üst sıralarda kalmak istiyoruz.” MANİSA ile küme düşen ancak yılmayıp çalışmaya devam ederek hem Süper Lig‘in lider takımı Başakşehir’in hem de A Milli Takımımız’ın 1. kalecisi konumuna gelen Volkan Babacan, Lig TV yayınına telefonla bağlandı ve samimi açıklamalarda bulundu. Giydiği pembe kaleci kazağı nedeniyle kendisine takılan ‘Pembe Panter’ lakabı hakkında esprili bir konuşma yapan Volkan’ın sözleri şöyle:

“PEMBE forma giyiyorum ama bakılınca pembe giymek için müsait bir tipim yok. Böyle renkli kıyafetleri günlük hayatımda da kullanmıyorum. Renkli eşyam yoktur ama bu sponsor firmanın tercihi. Bu benim özellikle istediğim, ben pembe panter diye anılacağım diye giydiğim bir ürün değil.

BU Milli Takım forması, bunun üzerinde Ay-yıldız var. Bizler orada çok önemli, çok duygusal bir görevin içinde oluyoruz. Pembe forma giymeyi seviyor muyum? Açık söyleyeyim sevmiyorum. Ancak üzerinde Ay-yıldız olduğu sürece benim için rengin hiçbir önemi yok.

‘RENGİN ÖNEMİ YOK’
BİZ takım olarak daha önce bu noktalara gelmek isterdik. Hem Milli Takım hem de lig liderinin kalesini korumak çok güzel bir duygu. Biz saha içinde de dışında da uyum içindeyiz. Başakşehir büyük bir düzen içinde yönetiliyor. Bunun sonucunda şu an bulunduğumuz konumun sürpriz olmadığını düşünüyoruz. Bu sezon hedefimiz şampiyonluk diyemeyiz tabii ama ilk sıralarda bitirmek istiyoruz.”


Ligde bulunduğumuz konum sürpriz değil ile Benzer Yazılar:

15 Ekim 2016 Saat : 9:48
  SPOR

Ligde bulunduğumuz konum sürpriz değil Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir