Luxera yeni projelerinde 352 konut satıyor

Son Güncelleme: 25 Ekim 2017 - 10:52 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

‘Luxera’ markasıyla konut üreten Luxera Gayrimenkul, ‘Meydan ve Yenibosna’ projelerini satışa sundu.

Luxera yeni projelerinde 352 konut satıyor

Bağcılar – Mahmutbey lokasyonunda 3 metro hattının yakınında yükselen Luxera Meydan’da 110 konut yer alıyor. Projde 1+1 daireler 333 bin liradar başlayan fiyatlarla satılıyor. Luxera Yenibosna’da ise 242 daire ve 50 ticari ünite yer alırken ilk 20 daireye özel olarak 399 bin liradan başlayan lansman fiyatları uygulanıyor.

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna’yı toplam 350 milyon liralık yatırımla hayata geçiren firma, projelerin teslimlerini ise 2019 son çeyreğinde yapacak.

‘Ulaşılabilir lüks’

Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, sektöre nitelikli konut projeleri geliştirmenin yanı sıra ‘Luxera’ markasıyla ‘lüksü ulaşılabilir seviyelerde sunmayı amaçladıklarını’ söyledi. Taş, “Bu noktada projelerimizde birinci sınıf malzemeleri ve alanın önde gelen markalarını tercih ediyoruz. Maliyetlerimiz her ne kadar yükselse de minimum karlılıkla müşteri memnuniyetimizi yüksek tutmayı amaçlıyoruz. Luxera markalı projelerimizin ortak noktası; merkezi konumları, lüks donatıları ve ulaşılabilir fiyatlarıdır. Markamızı sektörde bu çizgide konumlandırırken daima yaşanabilir ve kullanışlı metrekarelerde daireler oluşturmayı da göz önünde bulunduruyoruz. Bu anlamda, her iki projemizde de en küçük 1+1 dairemizi 72 metrekare olarak tasarladık” diye konuştu.

‘Güvenimiz tam’

Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Şuayip ise uzun zamandır Türkiye’de yatırım yapmak için proje arayışında olduklarını anlatarak, “Nihayetinde; Luxera Gayrimenkul ile bu uzun soluklu ortaklıkla bir araya geldik ve Türkiye’de yatırım yapma imkanı bulduk. Bu ortaklığın temelinde Türkiye’ye, güçlü ekonomisine ve firmalarına güven yatmaktadır” dedi.


Luxera yeni projelerinde 352 konut satıyor ile Benzer Yazılar:

25 Ekim 2017 Saat : 10:52

Luxera yeni projelerinde 352 konut satıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir