Makro Kayaşehir Otel İşletmeciliği ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Son Güncelleme: 24 Ağustos 2013 - 8:01 0 Yorum Yazar:

0 Shares

Makro Kayaşehir Otel İşletmeciliği ve Turizm Anonim Şirketi, Acun Uyar, Ercan Uyan ve Murat Çamur tarafından 18 milyon 250 bin TL’lik sermaye bedeli ile 23 Ağustos’ta kuruldu. Makro Kayaşehir Otel İşletmeciliği ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Makro Kayaşehir Otel İşletmeciliği ve Turizm Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Çamur ve Yönetim Kurulu Üyesi ise Acun Uyar olarak belirlendi.

Makro Kayaşehir Otel İşletmeciliği ve Turizm Anonim Şirketi iş konusu; Türkiye’nin çeşitli yerlerinde otel,motel,mokamp,tatil köyü,konaklama tesisleri,açık ve kapalı yat limanları, restaurant, kafetarya,plaj gibi eğlence ve dinlenmeye yönelik turistik nitelikli yerler ve spor tesisleri ile gazino, oyun salonları, lokanta, gece klubü, pastane, tiyatro, pastane, konser, tiyatro ve sinema solanları ve diğer eğlence tesisleri satın almak,kiralamak veya kiraya vermek bunları işletmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Makro Kayaşehir Otel İşletmeciliği ve Turizm Anonim Şirketi adres: Başakşehir, Kayabaşı Mahallesi, G14 Cadde, No:1. emlakkulisi.com

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Linkler:

Makro Kayaşehir Otel İşletmeciliği ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu! ile Benzer Yazılar:

24 Ağustos 2013 Saat : 8:01

Makro Kayaşehir Otel İşletmeciliği ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir