‘Maratonda halk koşusu gruplar halinde olacak’

Son Güncelleme: 14 Kasım 2013 - 10:22 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • ‘Maratonda halk koşusu gruplar halinde olacak’
0 Paylaşımlar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 17 Kasım’da yapılacak olan Vodafone İstanbul Maratonu’nda bir takım değişikliklere gidildiğini belirtti. Topbaş, halk koşusunun gruplar halinde yapılacağını söyledi.

'Maratonda halk koşusu gruplar halinde olacak'Beylikdüzü, Avcılar ve Esenyurt’ta hizmet verecek 100 yeni otobüsün İETT filosuna katıldığı tören sonrası konuşan Kadir Topbaş, geçen sene Avrasya Maratonu’nun ismini değiştirdiklerini söyledi. Topbaş, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bazı değişimlerle yapıyoruz. Kent reklamı için böyle bir düzenleme yaptık. Biraz daha farklı başlangıç olacak, kente önemli bir katkı sağlayacak. 30 bin civarında maratoncunun katılımı bekliyoruz. Belki de artacak. Halk koşusu olarak da 100 binin üzerine çıkacak. Köprü güvenliği açısından da halk koşusunda bunu bölerek zaman aralıklarıyla köprüyü geçmeye sağlıyoruz. Köprüde endişe verici bir durum çıkmasın diye. İstanbul için önemli bir kazanım olduğunu düşünüyorum. TRT tarafından canlı yayın sağlanacak.”

Maraton öncesi bir takım önlemler alındığını kaydeden Topbaş, “Yeni düzenlemeler yapılıyor. İkinci köprüyü kullanacak şekilde düzenlemeler yapılıyor. Geçen 15 dakikalık 2-3 grup halinde köprüye giriş yaptırdık. Bu yıl da buna benzer bir düzenleme yapılacak. Bu etkinliğin reklam değeri ölçülemeyecek kadar büyük.” ifadelerini kullandı.

(Cihan)


‘Maratonda halk koşusu gruplar halinde olacak’ ile Benzer Yazılar:

14 Kasım 2013 Saat : 10:22
  SPOR

‘Maratonda halk koşusu gruplar halinde olacak’ Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir